petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşuma ne oldu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alpercalik tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. alpercalik

Bana acilen yardim gerekiyor arkadaşlar. 2 gün önce bir muhabbet kuşu aldım. Ve kuş daha hiç ötmedi. Suyundan içmiyor yeminden yemiyor. Sürekli uyuyor. Bir de bu sabah kusmalara başladı acaba bunu neden yapıyor? Acilen Yardımınıza ihtiyacım var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 11:08 --

http://m1311.hizliresim.com/1h/r/utc4x.jpg
    Bu şekilde uyuyor sürekli. 4 aylık yardiminiza ihtiyacim var acilen.

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Kusu alali 2 gun oldu demissiniz gayet normal endise edecek bir durum yok. Birkac gune yeni ortamina alismaya baslar ve hersey yoluna girer.

3. Emre TURAN

Eğer kuşunuz, aldığınızda hasta değildi ise şu an için yem yememesi ve su içmemesi ortam değişikliğinden kaynaklı olabilir. Sürekli uyuması ve kusması da açlık ve susuzluğa bağlı bir durum olabilir diye düşünüyorum ben. Kuşunuzun bir fotoğrafını koyabilirseniz bu konuda daha tecrübeli arkadaşlar size daha iyi yardımcı olabilirler. Geçmiş olsun.

4. alpercalik

Fotoğraf koydum Vicente

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ishal mi? ishali yoksa avisol ver yarım suluğa 6 damla.pet shop larda var

6. alpercalik

Yani cok yaygın cok sıvı yeşil kaka yapıyor

7. Emre TURAN

Gayet sağlıklı görünüyor. Kuşunuzun bir şeyi yok. Endişelenmeyin. Ortama alışır alışmaz kendine gelecektir. Endişelenecek bir durum yok. Muhabbet kuşları kolay kolay salmaz kendini.
    Bu arada, suyuna da vitamin takviyesi yapmayı ihmal etmeyin.

#7 Emre TURAN, 23 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Kasım 2013
  8. alpercalik

Bir de bundan önce ispinoz besledim sanırım gözüm onlarin kafes içindeki surekli hareketlerine alışmış. Ama içim rahat etmedi ölmesinden korktum açıkçası. Cevaplariniz icin tesekkur ederim

#8 alpercalik, 23 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Kasım 2013
  9. Emre TURAN

Korkmayın. Yalnızca ortama yabancı olduğu için böyle. 2-3 güne açılır o :)

10. alpercalik

11. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    birkaç güne kendine gelir merak etmeyin :)

12. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    bence kuşun hasta yolda eve gelirken yada aldığında da hasta olabilir. özellikle kusma eve yeni gelmekle alakalı bi durum değildir. genelde son donem belirtisidir. solunum yolu hastalıklarında kabarma olmadan uyuklayarak bekliyorlar. ve kuş birazda kabarık arkadaşlar dikkat etmemiş sanırım.

13. Selahattin GÖKTAŞ

bence vitaform kullanın hem vitamin desteği sağlamış olursunuz hem de gelmeden önce hastalanmışsa iyileşmesine yardımcı olur.

14. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Kabarık duruyor zaten problem var resimden belli aldığın yere git bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

15. alpercalik

Sunu da ekleyeyim aldigimda da cok hareketli degildi arkadaslar sanirim bir rahatsizligi var vitamin alayim en iyisi

Sayfayı Paylaş