Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşuma Ne Oluyor ? Acil !

loli poya

Meraklı Üye
Muhabbet kuşum bir kaç gündür ara sıra titriyor.Ama hasta değil çok mutlu.Yem yiyor,su içiyor,oynuyor,konuşuyor..Kaybetmekten korkuyorum.Kanatlarını açıp titreme şeklinde değil,bedeni titriyor.Cereyandan koruyorum.Elimden korkuyor,bunun için olabilir mi?Onu avucuna alıştırmaya çalışırken bir şey yapmış olabilir miyim ?

Mubişimi herşeyden çok seviyorum..:(:confused:

kardeşim yem yiyorsa mutluysa su içiyorsa niye ölsün hayvan korkutmuşsundur ondan öyle yapıyordur yada sıcaktan

Benim kuşumda kanatlarını açıp titriyor. Salınım şeklinde yapıyor bunu. İnsana bir titreme gelir ya onun gibi. Eğer bu tarz bir durumsa sıkıntı yok. Normaldir. Tüy aralarını havalandırıyordur.

Benim kuşumda kanatlarını açıp titriyor. Salınım şeklinde yapıyor bunu. İnsana bir titreme gelir ya onun gibi. Eğer bu tarz bir durumsa sıkıntı yok. Normaldir. Tüy aralarını havalandırıyordur.

Benimkinin kanatları titremiyor.Bedeni titriyor.Güne altı-yedi kere oluyor.Korkuyordum mu,bilmiyorum ki :(

Salıklı mutluysa sorun olmaz bence yem yemede sıkıntı yoksa yani ... Kanatları ust uste geldinde felan yapıyordur kanatlarını düzeltmek için dışkısındasorun ve kabarık durma yoksasorun yoktur

Geri