petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşuma ne zaman eş almalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed KARAKAŞ tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed KARAKAŞ

Beğenileri:
    0
    Limonun yaşı ve cinsiyeti ile ilgili en iyi tahmin aşağıda koyduğum fotodan yapılabilir. Kafasındaki tüyler, irisi ve ceresi en net bu fotodan belli oluyor. Diğer fotolarda kayboluyor, tam net olarak görünmüyor bunlar. Daha bana geleli bir ay oldu ama artık alıştı. Yem olmadan elime geliyor, artık aşağıya birlyerlere konuyor :) (önceden korkardı inmeye) hertarafını okşatmama izin veriyor :)) Sizce bu kuşun yanına ne zaman eş almalıyım? En az bir ay daha beklemeyi düşünüyorum ama iyice alışalım çünkü. Sizce hemen ardından eş alayım mı? Sonuçta bana alışması lazım ve bunu unutmamalı:) dişi kuş gelince sallamazsa beni döverim.d

Diğer resimleri:

2. H. Mehmet YILDIZ

Eş alırsan şu anki kuşunuz sizinle ilgilenmeyi bırakabilir.

3. ArTemiS

ArTemiS Guest

2 ay daha bekleyin derim. Eş aldığınızda kuş ister istemez sizden biraz uzaklaşacaktır...

4. Mehmet ŞEKER

alabilirsiniz ama 20 gün 1 ay kadar daha beklemenizi öneririm.

5. Muhammed KARAKAŞ

Beğenileri:
    0
    Zaten öbür ayın başına kadar beklerim hocam iyice alışması için :) Ben yaşından dolayı sordum bu soruyu daha çok. Hani giderim beğenir kuşu, sonra iyice büyüdüğünde istemez falan :) ona da alışacağım illaki.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşları eş ister mi

,
  2. muhabbet kuşu ne zaman eş ister