petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşuma yeni kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Boncuk tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    kuşa yeni kafes aldım.fakat telleri dikey yönde.kafes çok geniş o yüzden bir sorun olmaz diye düşünüyorum.içinde uçabilir.2 yan kapı 2 ön kapı 4 yemlik var kafeste.benim için çok kullanışlı kuş içinde öylemi?

2. Aysetursak

Evet :) çifthane almışsınız sanırım. Geniş kafeste kuş rahat eder. Eğer öyleyse zaten yatay Telli çifthane bulmak çok kolay değil :) ama eğer bunun sıkıntı yaratacağını düşünürseniz kafesin tellerine ikî merdiven asın onlara tırmansın :) güle güle kullanın

3. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    kuşum daha 2 aylık falan uçmayı daha tam kavrayamadı.suluğuda üst tüneğe koydum uçabilirmiki oraya

4. cexsa1

cexsa1 Guest

sıkıntı olmaz kuş için

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    yeni kafesinde çok sinirli parmağıma konmadan önce ısırıyor.şiddetli ısırıyor baya.kafesle yeri değişti o yüzden stresemi girdi

Sayfayı Paylaş