petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumda ishal ve kusma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve şakir tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. şakir

şakir Guest

merhaba 3 gün önce sabah uyandığımda kuşum yemleri hazmedilmemiş şekilde kusmuş ve bitkindi, aynı zamanda ishaldi, tüy değiştirme zamanı olduğundan da sürekli kaşınıyor ayrıca. bir önceki gün yıkamıştım üşütmüş olabileceğinden şüpheleniyorum, veterinere gittim fakat pek kuşlardan anlayan bir veteriner yok yaşadığım yerde, çiftleşme dönemindedir geçer dedi ama ben üşüttüğünü düşünüyorum. bir de yemi ayıklıyor içinden sadece aspur tohumu denen yemi yiyor. ortalama günde bir kez kusuyor. elimde vitaform ve avidiare var. bir de avimet-k diye bir ishal ilacı var bunu daha önce kullanmıştım çok etkiliydi fakat son kullanma tarihi geçmiş 6 ay, yenisini aradım petshoplarda yok, onu versem mi vermesem mi kararsızım. patates püresi kuş kumu ve haşlanmış yumurta verdim doğru mu yapıyorum bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim..

#1 şakir, 22 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Haziran 2013
  2. Burcu Yıldırım

benim kuşumda da aynısı vardı.diazyme 256 probiyotik toz kullandım iyi geldi.internette satılyor

3. Meltem YILMAZ

şakir bey kuşunuz ne durumda şu an..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kusması ve ishal