petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumda solunum bozuklugu yardım!!!!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve berkay44 tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. berkay44

berkay44 Guest

Arkadaşlar tedavi yolları nelerdir kuşum kötüleşti burnunu sirke ile siliyorum sabah akşam
    buhar veriyorum biraz rahatlatıyor ilaç tedavisine geçecegim geçmem gerekirmi yoksa bu şekilde iyileşirmi ? sıcak biryere aldım mama ve vitamin takviyesi yapıyorum bu şekilde gelişme kaydedebilirmiyim yoksa ilaç tedavisinemi baş vurayım ? hangi ilaçları kullanmalıyım ? lütfen biran önce yardım kuşum zayıf düşmeden (kusura bakmayın acemiyim ilk defa kuşlarımdan biri hastalandı manevi degeride vardır oyuzden korkuyorum )

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bi kanatlı veterinerine gösterseniz iyi olur. Bi video yada fotoğraf koyarsanız daha iyi olur. Tam olarak ne durumda bilemedim çünkü

3. Kadir GÖY

Kadir GÖY New Member

Beğenileri:
    0
    Avivit ve avimet-k işinize yarar ama yinede iyi bi hekime götürün derim oral tedaviye yanıt vermeyebilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş