petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumdan korkuyorum yardım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve burak atalay tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. burak atalay

burak atalay New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar 50 günlük bi muhabbet kuşum var elimi sokuyorum fakat korkuyorum panik olarak hızlı hareket ediyorum eldivenle sevsem olurmu 4.gün bugun artık boynunu oksamanın vakti geldi gibi ama ısırınca istemsiz korkutmak istemiyorum

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    korkunuzla yüzleşip, onu yenmeye çalışmalısınız.. zira siz esasında hayvanseversiniz.

3. burak atalay

burak atalay New Member

Beğenileri:
    0
    atılım abi öyle zaten seviyorumda ilk defa yavru besliyorum korkumla yüzleşmek için hayvanı korkutmasam diyorum eldivenle yapsam nasıl olur birde 50 günlük bi muhabbet kusunun gagası parmagı delebilirmi kuzenimin kusu elini kanatmıstı

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    50 günlük kuş size zarar veremez.. Kuzeninizin kuşu büyük kuş olabilir. Siz ona sevginizi gösterin.

5. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuzu eldivenle avuclayarak korkutarak severseniz kusunuz buyumeye basladikca sizden daha da cok uzaklasir daha saldirgan hale gelir. Kusunuz daha cok kucukmus birazcik dikkatli davranarak kusunuzu evcillestirebilirsiniz ve isirma problemi de ortadan kalkar boylece ama kusunuzu bu surecte hic korkutmamaniz gerekiyor.

6. burak atalay

burak atalay New Member

Beğenileri:
    0
    eldivenle sevsem olurmu abi bide bugun 4.günü nasıl yaklasmalıyım hergün biraz seviyorum kafasının 2 cm yakınına kadar getiriyorum parmagımı bi 15 dk oynadıktan sonra . sonrasında ne yapmalıyım eldivenle kuş çekinir dediler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

işte korkutmamak istiyorum eldivenle avuçlamıcam kafasını sevicem sadece

7. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Eldivenden korkar panikler ama cok kucuk hareketlerle parmaginizla sevmeye calisin bence.

Sayfayı Paylaş