Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumdan korkuyorum yardım?

burak atalay

Yeni Üye
arkadaslar 50 günlük bi muhabbet kuşum var elimi sokuyorum fakat korkuyorum panik olarak hızlı hareket ediyorum eldivenle sevsem olurmu 4.gün bugun artık boynunu oksamanın vakti geldi gibi ama ısırınca istemsiz korkutmak istemiyorum

korkunuzla yüzleşip, onu yenmeye çalışmalısınız.. zira siz esasında hayvanseversiniz.

korkunuzla yüzleşip, onu yenmeye çalışmalısınız.. zira siz esasında hayvanseversiniz.

atılım abi öyle zaten seviyorumda ilk defa yavru besliyorum korkumla yüzleşmek için hayvanı korkutmasam diyorum eldivenle yapsam nasıl olur birde 50 günlük bi muhabbet kusunun gagası parmagı delebilirmi kuzenimin kusu elini kanatmıstı

50 günlük kuş size zarar veremez.. Kuzeninizin kuşu büyük kuş olabilir. Siz ona sevginizi gösterin.

Kusunuzu eldivenle avuclayarak korkutarak severseniz kusunuz buyumeye basladikca sizden daha da cok uzaklasir daha saldirgan hale gelir. Kusunuz daha cok kucukmus birazcik dikkatli davranarak kusunuzu evcillestirebilirsiniz ve isirma problemi de ortadan kalkar boylece ama kusunuzu bu surecte hic korkutmamaniz gerekiyor.

eldivenle sevsem olurmu abi bide bugun 4.günü nasıl yaklasmalıyım hergün biraz seviyorum kafasının 2 cm yakınına kadar getiriyorum parmagımı bi 15 dk oynadıktan sonra . sonrasında ne yapmalıyım eldivenle kuş çekinir dediler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

Kusunuzu eldivenle avuclayarak korkutarak severseniz kusunuz buyumeye basladikca sizden daha da cok uzaklasir daha saldirgan hale gelir. Kusunuz daha cok kucukmus birazcik dikkatli davranarak kusunuzu evcillestirebilirsiniz ve isirma problemi de ortadan kalkar boylece ama kusunuzu bu surecte hic korkutmamaniz gerekiyor.

işte korkutmamak istiyorum eldivenle avuçlamıcam kafasını sevicem sadece

Eldivenden korkar panikler ama cok kucuk hareketlerle parmaginizla sevmeye calisin bence.

Geri