Karadeniz Pet

muhabbet kuşumla iyi gidiyoruz. bi kaç soru.

• Konbuyu başlatan numenor111
  • Başlangıç tarihi
N

numenor111

Guest
arkadaşlar muhabbet kuşumlar süper gidiyoruz henüz bi kaç hafta olmasına rağmen kuşum çok iyi alıştı bana ve maşallah çok hareketli oyun oynamaya başladı. henüz çok yavru daha 1 aylık civarı demişti burdan arkadaşlar. kuşum bana alıştı ve konuşmak için çabalatıyorum şuanda. bi şeler ötüyor ama hennüz konuşmadı. birincisi konuşması için neler yapmalıyım şu aşamada baya bi ötüyor oynuyor fakat düz bi şekilde ötüyor konuşmak için sanki pek bi çabası yok gibi. birde arkadaşlar kuşum uzaktayken bana gelmiyor.. uzaktayken bana gelmesi için nasıl bir eğitim uygulamalıyım. saygılarımla.

öncelikle maşallah kardeşim bu konuda çok şanslısın bence daha yavruyken sana alışması çok güzel bir şey konuşmaya gelince büyük ihtimalle seni dinliyor şuanda küçük olduğu için kelimeleri hemen toparlayamaz ama yavaş yavaş söylemeye başlayacaktır sen ısrarla tekrarlamaya devam et birgün bir bakmışsın konuşuyor:) uzaktayken sana gelmesi ise zamanla olacak birşey

öncelikle maşallah kardeşim bu konuda çok şanslısın bence daha yavruyken sana alışması çok güzel bir şey konuşmaya gelince büyük ihtimalle seni dinliyor şuanda küçük olduğu için kelimeleri hemen toparlayamaz ama yavaş yavaş söylemeye başlayacaktır sen ısrarla tekrarlamaya devam et birgün bir bakmışsın konuşuyor:) uzaktayken sana gelmesi ise zamanla olacak birşey

teşekkürler hocam. valla baya bi alıştı sıkıntı yok.. ötmeyede başladı baya bi oyun falan yapıyor ama düz ötüyor yani bekliyorum bende konuşmasını. tamamdır saolasın. ben acaba özel bişey yapmamız gerekiyomu bana uzaktan gelmesi için diye merak etmiştim . saolasın.

yavru olmasinin avantajlari bu işte dostum anne ve baba sevgisini sende gördüğü için seni anne ve babasi sanip sana bağlaniyor dostum. ve konuştura bilirsin. şimdi den aşkım cicim eşek naber ablacım hoşgeldin babacik gibi sözler ögrete bilirsin...

Geri