petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumu çok sevdim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Uyan tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Merhaba muhabbet kuşumu yeni aldım ve daha çok kücük tam olarak uçamıyor 1.5 aylık felan elime geliyor ama isteksiz bacaklarına elimi sürtünce geliyo kafesin dışınada çıktık elimdeyken sonra omuzuma götürmek istedim uçtu kaçtı yerde yürümeye başladı ama elime gelmedi yerdeyken kaçtı elimden kafesteyken geliyor napabilirim ?

2. Elin Kua

Elin Kua Guest

kaç gün oldu alalı? tam olarak alışmasını bekle

3. Furkan YAMAN

Kafesde iyice alistir avucuna yem alip yedir,sonra disarida gelir....

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    yeni aldım diyorsunuz dışarıya çıkartmışsınız yeni alınan bir kuşun hemen dışarı çıkarılmasını önermiyorum.biraz zaman geçsin alışsın etrafa size ondan sonra dışarı çıkarırdınız.. ;)

5. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Daha dün aldım kaç gün boyunca kafeste beklesin ?

6. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Birde yem yerken zorlanıyor kabukunu kırmakta alın çizgileri burnuna kadar devam ediyo gözleri simsiyah kafasını kaşımak için eğince eti bile gözüküyor uçamıyo daha :)

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

2 hafta kafes in içinde belkesin o sırada da boş durmak yok tabi ki eline alip cici kuş vs gibi sözler söyle bilirsin kuş'una eline yem al yedirmeye çaliş bu sırada daha cok kaynaşmiş olursunuz benım kuşlarla ben bir arkadaş gibiyim yediğim uzume bile gelip arkadaşlik ediylar. saldiğim zmn.

8. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Teşekkürler parmağıma konduğunda kaçmıyor ama avucumun içinde yem varken elimden hemen inip tünele konuyor :) kafes dışında da biraz korkuyor ama darı felan alırsam dayanamayıp gelir heralde :)

Sayfayı Paylaş