petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumu elime alıştırmaya çalışıyorum önerilerinizi beklerim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrahhlvc tarafından 17 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

?

muhabbet kuşunu kendimize alıştırana kadar avucumuza alıp sevmelimiyiz

1. yeni ortama alışana kadar rahat bırakılmalı bi süre sonra dış mekana alıştırılmalı

oy sayısı 0
    0,0%
  2. avuca alınmamalı

100,0%
  3. avuca alınıp sevilmeli ve alıştırışmalı

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. emrahhlvc

emrahhlvc Guest

üçüncü gününe giriyo ben alalı 2 aylık falan sarılı yeşilli erkek muhabbet kuşu adı şakir :)
    ilk gün çok durağandı ikinci gün biraz hareketlendi ve akşamında da yemini yemeye başladı şimdi de yavaş yavaş elime alıştırmak istiyorum parmagımı yaklaştırıyorum yanına doğru kaçamaya yer arıyo bazende parmağıma çıkıyo ancak aynasından uzaklasınca tutunuyo aynaya iniyo elimden aynayı aldığımda da aynı şeyi yapıyo kafesten çıkmak istemiyo galiba :)

son bi sorum daha bu daha çok önemli ben çalışıyorum bayramda yaklaşıyo malum
    5 gün falan evden uzaklaşcam kuşu da yeni aldım ne gibi sıkıntıları olur yardımlarızıı bekliyorum

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    imzamdaki tatlı kuşum gofret eğitim konusunu inceleyiniz

Sayfayı Paylaş