Muhabbet Kuşumu ? Hint Bülbülümü ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkyxd tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Berkyxd
  Çevrimdışı

  Berkyxd Guest

  Merhaba Arkadaşlar Ben Bir kuş Alcam Fakat Bir Türlü Karar Veremiyorum Zaten Şuanda
  Bir Muhabbet Kuşum Var Alırsam Yanına Eş Alcam Fakat Eşiyle Anlaşamaz Kavge Ederler vb. Durumlardan Pek Almak İstemiyorum Hint Bülbülüde Duyduğum Kadarıyla Fazla Yumurta Vermiyoruş Sizlerden Düşüncelerinizi Yazmanızı İstiyorum Bunu Bir Anket Gibi Düşünün Muhabbet Kuşumu ? Hint Bülbülümü ?
   
 2. Yagız Ciritcioglu
  Çevrimdışı

  kardesım kım dıyor hint bülbülü az yumurta verıyor diye bende 4 hint bülbülü 5 muhabbet kuşu muhabbet kuşlarından 4 kuş eşli 1 tanede dişi kuşum var ama muhabbet kuşu zor eşe geliyor ama hint bülbülü eş diye bisey yok hemen attım eş tuttu attıgım hafta yumurta verdı ondan sonra ikinci hafta yine yumurta verdi hem hint bülbülü alırsın yavrularını satarsın sonra muhabbet alırsın ben sana yardımcı olmaya calıstım inşallah yardımcı olmusumdur
   
 3. Berkyxd
  Çevrimdışı

  Berkyxd Guest

  Peki Teşekkür Ederim Bir Kaç Sorum Daha Olcak Çift Hint Bülbülü ve Birde Kafes Alırsam Aşağı Yukarı Nekadar Tutar He Birde Dişi Yumurtladıktan Sonra Büyük İhtimalle Felç Olup Ölüyorumuş Doğrumu Bu Ve Alacağım Zaman Size Özel Mesaj Yollasam Yardımcı Olurmusunuz Teşekkürler.
   

Sayfayı Paylaş