Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumu ? Hint Bülbülümü ?

• Konbuyu başlatan Berkyxd
  • Başlangıç tarihi
B

Berkyxd

Guest
Merhaba Arkadaşlar Ben Bir kuş Alcam Fakat Bir Türlü Karar Veremiyorum Zaten Şuanda
Bir Muhabbet Kuşum Var Alırsam Yanına Eş Alcam Fakat Eşiyle Anlaşamaz Kavge Ederler vb. Durumlardan Pek Almak İstemiyorum Hint Bülbülüde Duyduğum Kadarıyla Fazla Yumurta Vermiyoruş Sizlerden Düşüncelerinizi Yazmanızı İstiyorum Bunu Bir Anket Gibi Düşünün Muhabbet Kuşumu ? Hint Bülbülümü ?

kardesım kım dıyor hint bülbülü az yumurta verıyor diye bende 4 hint bülbülü 5 muhabbet kuşu muhabbet kuşlarından 4 kuş eşli 1 tanede dişi kuşum var ama muhabbet kuşu zor eşe geliyor ama hint bülbülü eş diye bisey yok hemen attım eş tuttu attıgım hafta yumurta verdı ondan sonra ikinci hafta yine yumurta verdi hem hint bülbülü alırsın yavrularını satarsın sonra muhabbet alırsın ben sana yardımcı olmaya calıstım inşallah yardımcı olmusumdur

Peki Teşekkür Ederim Bir Kaç Sorum Daha Olcak Çift Hint Bülbülü ve Birde Kafes Alırsam Aşağı Yukarı Nekadar Tutar He Birde Dişi Yumurtladıktan Sonra Büyük İhtimalle Felç Olup Ölüyorumuş Doğrumu Bu Ve Alacağım Zaman Size Özel Mesaj Yollasam Yardımcı Olurmusunuz Teşekkürler.

Geri