petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumu nasıl alıştırıcam ya

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan GÖLGE tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan GÖLGE

Herkeze merhaba bi sorunum var muhabet kuşumu 2-3 aylıkkaen aldım 2 ay oldu sanırım 4-5 aylık şuan kafesin dışındayken bir kere bile kendi uçup ne kafama ne omzuma kondu :(:(:(:( kendim parmağıma çıkartıp koyuyorum duruyor ama hiç kendi konmuyor :D hiç elimle tutmadımda belki siz bilirsiniz nasıl yapabilirim...:rolleyes:

2. Hakan GÖLGE

3. BERK GARİPOLAN

Kuşunuzun elinize alışması lazım yem fln verin odaya saldığınızda elinize alışmadan ona zarar vermiycek bişey olduğuna güvenmeden elinize gelmez

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    malesefgeç kalmışsınız..5 aylık kuşu eğitmeniz çok zor..1 2 aylık alıp baştan eğitime başlamanız lazım..

5. BERK GARİPOLAN

Eğer kuş size tam olarak alışmışsa elinize de alıştırabilirsiniz bence. biraz zor olur tabi ama sabırla hareket ederseniz alıştırabilirsiniz ele alıştırma tekniklerini uygulayın

6. Hakan GÖLGE

ya kuş bana alışık ztn 2 aylıkken aldım ama omzua uçmuyor sadece

7. Hakan GÖLGE

Birde ayrı bir kafeste kanarya var o sorun olurmu ?

Sayfayı Paylaş