petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumu Nasıl Eğitebilirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve akylozan tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. akylozan

akylozan Member

Beğenileri:
    5
    Herkese selamlar.

Muhabbet kuşumu 1 hafta önce aldım, şu anda tahmini 1, 1,5 aylık yavru ama aşırı derece ürkek ve hiç bi şekilde yakınlık göstermiyor. İlkkez bir muhabbet kuşu bakıyorum evcilleştirip bana ve aile fertlerime alışmasını istiyorum bunu nasıl yapabılırım :( yardım ederseniz sevinirim iyi akşamlar.

2. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşım mod gelirse başlıktan dolayı senı uzaklaştıracakdır yeni kayıt oldugundan kuralı bılmedıgıne veriyorum eve alışması gerekir kuşunun elinde tutma eline yem al yem yedir alıştır

3. akylozan

akylozan Member

Beğenileri:
    5
    Nereye konu açabilirim

4. akdas2000

akdas2000 New Member

Beğenileri:
    1
    #4 akdas2000, 11 Şubat 2015
    Son düzenleme: 11 Şubat 2015
  5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    başlıklara özen gösterelim acil demek yerine derdimizi özetleyelim lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:30 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

başlık güncellenmiştir. Aciliyeti olmayan bir konuda tekrar acil başlığı açarsanız forumda yazamama cezası alacaksınız. [MENTION=15135]alex11[/MENTION]

Sayfayı Paylaş