Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumu nasıl eğlendirebilirim ?

Berna Gök

Paylaşımcı Üye
ARKADAŞLAR MUHABBET KUŞUM YAVAŞ YAVAŞ BANA ALIŞTI. ELİME FALAN GELİYOR 22 TEMMUZDA ALDIM. ELİMDEN YEM YEDİRE YEDİRE ALIŞTI ELİME VE PARMAKLARIMDA GEZDİREREKTE ALIŞTIRDIM. AMA BANA TAM OLARAK GÜVENMEDİ VE ALIŞMADI BANA GÖRE MUHABET KUŞUNU EĞLENDİREREK İYİ ZAMAN GEÇİLTEREK GÜVENİNİ KAZANIRIM PEKİ NASIL HOŞUNA GİDEN BİR ŞEY YAPARIM DAHA DORUSU NE HOŞLARINA GİDER BU MUBİŞLERİN ? :D ONU EĞLENDİRMEK İÇİN HERŞEYİ YAPARIMM :p

pek anlamadım ama nasıl desem hangi davranışlarım hoşuna gider ?

parmagınızla oynayın konusun ona gazete parcası verın kendısı oynasın parmak atlatma oynayın top verin kendiside oynar yani

parmagınızla oynayın konusun ona gazete parcası verın kendısı oynasın parmak atlatma oynayın top verin kendiside oynar yani
teşşekürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:36 --

Ailede en çok ben ilgileniyorum bende ilerleme kaydeti sadece bana kanatlarının altınnı ve kafasını kaşıttırıyor

- Su şişelerinin kapaklarını eline alıp bir kaç kez göreceği şekilde yere at. Mevzuyu kaptıktan sonra, kendisi elinden alıp yere atmaya başlar, bunu çözdüğünde bir bardak ya da bir kap koy elinin altına ve kapağı bardağın içine atmaya çalışsın benim kuzularımın en sevdikleri oyunlardan biridir bu.

- Alüminyum folyodan küçük bir top yapıp önüne atabilirsin, o da yuvarlamaya, didiklemeye ve oynamaya başlar.

- Hareketli müzikler eğlenmelerinde çok büyük etken, müzik dinleyin hatta beraber söyleyin. Sen söyledikçe bir süre sonra o da katılacaktır. Düet yaparsınız.

- Önüne bir tespih bırak, biraz şıkırdat merakını çekince gelir. tesbihle oynamayı çok severler.

Yani aslında içine sıkışmayacağı, kesici delici olmayan, sivri köşeleri olmayan, kuşa zarar vermeyecek olan risksiz her şeyi bir oyuncak yapabilirsin.
Bu tamamen senin oyuncağı pazarlamana bağlı :)

- Su şişelerinin kapaklarını eline alıp bir kaç kez göreceği şekilde yere at. Mevzuyu kaptıktan sonra, kendisi elinden alıp yere atmaya başlar, bunu çözdüğünde bir bardak ya da bir kap koy elinin altına ve kapağı bardağın içine atmaya çalışsın benim kuzularımın en sevdikleri oyunlardan biridir bu.

- Alüminyum folyodan küçük bir top yapıp önüne atabilirsin, o da yuvarlamaya, didiklemeye ve oynamaya başlar.

- Hareketli müzikler eğlenmelerinde çok büyük etken, müzik dinleyin hatta beraber söyleyin. Sen söyledikçe bir süre sonra o da katılacaktır. Düet yaparsınız.

- Önüne bir tespih bırak, biraz şıkırdat merakını çekince gelir. tesbihle oynamayı çok severler.

Yani aslında içine sıkışmayacağı, kesici delici olmayan, sivri köşeleri olmayan, kuşa zarar vermeyecek olan risksiz her şeyi bir oyuncak yapabilirsin.
Bu tamamen senin oyuncağı pazarlamana bağlı :)

Bilir kişi konuşmasını yaptı yine :D Bravo :D

[ı]- su şişelerinin kapaklarını eline alıp bir kaç kez göreceği şekilde yere at. Mevzuyu kaptıktan sonra, kendisi elinden alıp yere atmaya başlar, bunu çözdüğünde bir bardak ya da bir kap koy elinin altına ve kapağı bardağın içine atmaya çalışsın benim kuzularımın en sevdikleri oyunlardan biridir bu.

- alüminyum folyodan küçük bir top yapıp önüne atabilirsin, o da yuvarlamaya, didiklemeye ve oynamaya başlar.

- hareketli müzikler eğlenmelerinde çok büyük etken, müzik dinleyin hatta beraber söyleyin. Sen söyledikçe bir süre sonra o da katılacaktır. Düet yaparsınız.

- önüne bir tespih bırak, biraz şıkırdat merakını çekince gelir. Tesbihle oynamayı çok severler.

Bu tamamen senin oyuncağı pazarlamana bağlı :)[/ı]

peki en çok ne tür şeylerle oynamyı severler mesela yuvarlak şeylerimi daha çok şıkırdayanlarımı küçülerimi büyüklerimi ? :)

Bilir kişi konuşmasını yaptı yine :D Bravo :D

Seni bigün fena dövücem :D

peki en çok ne tür şeylerle oynamyı severler mesela yuvarlak şeylerimi daha çok şıkırdayanlarımı küçülerimi büyüklerimi ? :)

Dediğim gibi zarar vermeyecek her şeyi oyuncak yapabilirsin, senin pazarlama yeteneğine bağlı. E tabiiki şıkırdayan şeyler dikkatini daha çabuk çeker

seni bigün fena dövücem :d

dediğim gibi zarar vermeyecek her şeyi oyuncak yapabilirsin, senin pazarlama yeteneğine bağlı. E tabiiki şıkırdayan şeyler dikkatini daha çabuk çeker
bu arada lütfen bakınn !!!!!! Adında bir konum vardı sorumu cevaplarmısn acill

Seni bigün fena dövücem :D

Dediğim gibi zarar vermeyecek her şeyi oyuncak yapabilirsin, senin pazarlama yeteneğine bağlı. E tabiiki şıkırdayan şeyler dikkatini daha çabuk çeker

Sen o kadar anlattin hala sorular sorularrrr :)))

Geri