petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumu salıncağa nasıl alıştırım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve anilika tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. anilika

anilika New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba muhhabet kuşum salıncaktan çok korkuyor yakınlaşamıyor salıncağın karşısındaki tünekde duruyor salıncağa bakıyor kendisini ona nasıl alıştırım lütfen yardım edin :d:d:d:d:d

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Zamanla alışır ilk başlarda yabancı cisimlere hep böyle yaklaşırlar ama biraz sabredin kendisi üstünde takla bile atar.

3. anilika

anilika New Member

Beğenileri:
    0
    Saolun Teşşekürler

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Kafase koymadan böyle şeyleri kuşa tanıtmak gerekir. Birden kafese koyduğunuz şeylerden korkarlar. Zamanla zararsız bir şey olduğunu anlayınca alışacaktır.

5. korayekinci84

korayekinci84 New Member

Beğenileri:
    0
    tunekleri asagilara takin, balli kraker kullaniyorsaniz, onu da salincagin yanina asin. Krakeri yemek icin illa ki salincaga gidicektir ve zararsiz hatta keyifli bir oyuncak oldugunu anlayacaktir. Ben bu sekilde yapmistim.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu salıncağa nasıl alışır

,
  2. muhabbet kuslarinin salincaga alismasi icin