Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumu takas etmek istiyorum

Rabia06

Yeni Üye
Ulus kuşçular pazarında takas yapılıyor mu? Kuş 4-5 aylık olduğu için alıştıramadım yerine yavru almak istiyorum

Ekli dosyalar

• IMG-20170911-WA0007.jpeg
    IMG-20170911-WA0007.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 48
Çok küçük olmadığı için değil, ya karakterinden ya da yaptığınız yanlışlardan dolayı alışmamıştır.
Sabahtan gidin, fotoğrafını gösterirsiniz oradakilere, sorarsınız yavruyla değiştirebilir misiniz diye

Şu an Ankara'da yaşamadığım için çok uzun zamandır hiç gitmedim ama sağlam üreticiler oluyor diye biliyordum. Yoksa bildiğiniz bir şey mi var Bülent bey. Varsa yarın bir gün düşmeyelim ;)

Orada üreticiye hiç rastlamadim. Hep toplama kuşlar. Her türlü hastalık var. Ankarada olup da sağlam güvenilir bir yerden kuş almak isteyenlere tavsiye edebileceğim yerler var.

En son kuşlarımı Hasan Bey'den aldım. Harika kuşları var. Yavru istiyorsanız elinde hazır bulunmayabilir. Size yavrularının yeme düşme zamanına göre bir tarih verir. O zaman gider bakarsın. Ayrıca balık hobisi olan arkadaşlar için de tavsiye ederim. Hasan Bey'i tanıyınca esnaflığın, dürüstlüğün daha ölmediğini görürsünüz. Bir tanışın derim.

Son düzenleme:
En son kuşlarımı Hasan Bey'den aldım. Birisi avatarım da yüklü. Harika kuşları var. Yavru istiyorsanız elinde hazır bulunmayabilir. Size yavrularının yeme düşme zamanına göre bir tarih verir. O zaman gider bakarsın. Ayrıca balık hobisi olan arkadaşlar için de tavsiye ederim. Hasan Bey'i tanıyınca esnaflığın, dürüstlüğün daha ölmediğini görürsünüz. Bir tanışın derim.
Haftaya gitmeyi düşünüyorum inşallah teşekkür ederim

Hasan abi çok kral adamdır bende uzun zamandır tanırım kuşları gerçekten çok güzel ama Aralık ortası gibi dükkanı başka yere taşıyacak haberiniz olsun

Geri