Karadeniz Pet

muhabbet kuşumu yeni aldım ancak

poison

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ,

muhabbet kuşu aldım 1 aylık olduğunu söylediler kaç aylık olduğuna bakabilir misiniz?
bide kafeste hareketsiz duruyo 1,5-2 saatir hiç hareket etmedi?
ağzını açıp kapatıyor arada bu nedendir?

http://i.hizliresim.com/j5bop9.jpg

lütfen yardım edin arkadaşlar kuşum hasta değil değil mi? sadece eve alışmadı??
bide galbaha tam anlamadım ama 1 aylık gibi durmuyor????

kusunuz soylendigi gibi 1-1.5 aylik erkek durgunlugu eve alismadigi icinde olabilir kendisi durgun oldugundanda olabilir alirken dikkat ettinizmi hareketlimi degilmi diye

alırken hareketliydi gayet eve getirirken koydukları şeyin içindede gayet ötüyordu hareket ediyordu ama kafese koyunca kaldı öyle :(

bu arada yaklaşık 15-20 dk önce parmağıma yem aldım kafeste bir sürü yem olmasına rağmen onları yemiyor ancak parmağımı yaklaştırdım zaten hiç kaçmıyor kıpırdamıyor ki aldı elimden bi güzel yedi yemeğini ama hareket ve ses hala yok

alırken hareketliydi gayet eve getirirken koydukları şeyin içindede gayet ötüyordu hareket ediyordu ama kafese koyunca kaldı öyle :(

bu arada yaklaşık 15-20 dk önce parmağıma yem aldım kafeste bir sürü yem olmasına rağmen onları yemiyor ancak parmağımı yaklaştırdım zaten hiç kaçmıyor kıpırdamıyor ki aldı elimden bi güzel yedi yemeğini ama hareket ve ses hala yok

bekle bakim 2-3 gun alissin bi ortama insallah hareketlenir

2,5 aylık. Yenı ortama alısmaya calısıyor. Sıkıntı yok.

sağolun arkadaşlar gelişmeleri yazarım ilerki günlerde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:20 --

bide arkadaşlar ağzını açıp kapıyor bana bakarak yemi suyu falan var ama içmiyor elimden bi kere yemek yedi zaten ama neden ağzını açıp kapıyor?

Geri