petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun amaçı ne ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmet ak tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ahmet ak

ahmet ak New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba bir dişi bir erkek kuşum var. Dişi 1 sene oldu erkek 2-3 sene oldu.

Dişi ile erkek çok iyi alıskıanlar yani öpüsmeler tüy temizligi mama transferi vs.Yuvalıkta var kafesinde ve dısarıdalar sürekli kafeste kalınca kendine zarar veriyor.2 side kızgınlık döneminde mavi kahverengi komple burunları ama çiftlesmiyorlar.

Onu geçtim 3 gün önce dişim kayboldu tüm dolabın üstüne alt üst ettim karton kutunun içinde buldum . Karton kutuyu parçalamıs yarısını.Üstünü kapatmıstık tabi yerlerini degistirdik yine örtünün altına girip karton kutuya parçalamaya giriyor .

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşları birkaç hafta ayrı kafeslerde tutabilirsin. Birbirlerini özlesinler, sonra tekrar yan yana koyun. Yavrulamaları için kafesten dışarı çıkartmamak daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş