Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayağı kırık mı

Sizinkinde bahsettiğim sorun oluyor mu hiç ?
Benim de ara ara tabi diskisi degisiyor, deli gibi benim ki dede var yani hic bir sekilde dayanamiyorum hic hemde ama asla. Bence kotu dusunmeyin belki durumdandir biraz boyle olusu bu arada nasilgidiyor az once ben facetime da gordum kusumu ikisinin uzerinde durup uyuyordu agirliginida saga yuklememis gibiydi fakat, ayagini boyle garip tutabiliyor arada sanirim iyilesme basladi gibi hissettim sizce?

Sizinkinde bahsettiğim sorun oluyor mu hiç ?
Benim de ara ara tabi diskisi degisiyor, deli gibi benim ki dede var yani hic bir sekilde dayanamiyorum hic hemde ama asla. Bence kotu dusunmeyin belki durumdandir biraz boyle olusu bu arada nasilgidiyor az once ben facetime da gordum kusumu ikisinin uzerinde durup uyuyordu agirliginida saga yuklememis gibiydi fakat, ayagini boyle garip tutabiliyor arada sanirim iyilesme basladi gibi hissettim sizce?

Bu aralar maşallahı var nazar değmesin. Neşesi de yerine geldi çok seviniyorum onu böyle görünce :) Çok sık olmasa da hala sıvı yapıyor ama eskisi kadar sürekli değil. Artık kalıp şeklinde tüy dökmeye başladı. Şu tüyleri de normale dönse benden mutlusu olmayacak. Sizinkinin de iyileşmeye başlamasına sevindim.

Böyle tüy dökmeye başladı,çok fazla döküyor ama herhangi bir halsizlik yok maşallah oyun oynuyor ötüyor eski haline döndü neşesi :) Bir de bazıları tüydeyken yulaf verin diyor bazıları vermeyin hangisi doğru anlamadım

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-10-05 at 05.59.19.jpeg
    WhatsApp Image 2018-10-05 at 05.59.19.jpeg
    122.3 KB · Görüntüleme: 15
Böyle tüy dökmeye başladı,çok fazla döküyor ama herhangi bir halsizlik yok maşallah oyun oynuyor ötüyor eski haline döndü neşesi :) Bir de bazıları tüydeyken yulaf verin diyor bazıları vermeyin hangisi doğru anlamadım
Belki de stres yapmistir ayagi yuzunden ? Olabilir benim ki nasilcekiniyorsa ayagina basmaya sizce ???

Günlük bir tatlı kaşığı yulaf verin B vitamini verin

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Günlük bir tatlı kaşığı yulaf verin B vitamini verin

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Ayrı yemlikte yulaf veriyorum şimdi diken diken yeni tüyleri çıkıyor sanırım. Linkteki konuda en son mesajda fotoğrafı var o diken gibi olan kısımların. Ve yeni çıkan tüyler daha koyu sanki. Rengi mi değişecek acaba ?

http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/muhabbet-kusumun-tuyleri-normal-mi.69434/#post-643480

Geri