Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun ayagi morardi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16599
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 16599

Guest
Arkadaslar merhaba. Bugun muhabbet kusumla ilgilenirken ayaginda bir morarma farkettim ve hemen internete basvurdum. Bazi sitelerde kangren olabilecegi ve kusun kendi ayagini yiyebilecegi yaziyor. Acikcasi korktum ve foruma yazmaya karar verdim. Fotograflari asagiya koyuyorum arkadaslar lutfen yardimci olun nedir durumu Insallah onemli bir sey yoktur simdiden tesekkurler. ( Sol ayak)
c65f0110f4c65781531268b10f1d13e5.jpg
3ed280a394c61198d58f4f77110a4d0c.jpg

Ben o kadar abartılacak birşey olduğunu düşünmüyorum. Zaman zaman bu tarz morarmalar olabilir kuşların ayaklarında büyük ihtimalle ya bir yere takıyorlar kafesin içinde yada sıkışıyor vs. . Yine de yorumlara göre içiniz rahat etmezse bir veterinere götürüp gösterebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Cok tesekkur ederim biraz olsun rahatladim. Yine de forumu takipteyim :)

Büyül ihtimalle kısır olucak veya ôlücektir desem kotu olurdu;) bi sorun yok masallah gecer zamanla senn ayagin morarmiyormu :)

Büyül ihtimalle kısır olucak veya ôlücektir desem kotu olurdu;) bi sorun yok masallah gecer zamanla senn ayagin morarmiyormu :)
Haklisiniz valla demek ki insan hemen internete basvurunca aklina olabilecek en kotu seyler geliyor :p

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri