petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusumun ayagi morardi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Orcun35 tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Orcun35

Orcun35 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar merhaba. Bugun muhabbet kusumla ilgilenirken ayaginda bir morarma farkettim ve hemen internete basvurdum. Bazi sitelerde kangren olabilecegi ve kusun kendi ayagini yiyebilecegi yaziyor. Acikcasi korktum ve foruma yazmaya karar verdim. Fotograflari asagiya koyuyorum arkadaslar lutfen yardimci olun nedir durumu Insallah onemli bir sey yoktur simdiden tesekkurler. ( Sol ayak) [​IMG][​IMG]

2. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Ben o kadar abartılacak birşey olduğunu düşünmüyorum. Zaman zaman bu tarz morarmalar olabilir kuşların ayaklarında büyük ihtimalle ya bir yere takıyorlar kafesin içinde yada sıkışıyor vs. . Yine de yorumlara göre içiniz rahat etmezse bir veterinere götürüp gösterebilirsiniz. Geçmiş olsun.

3. Orcun35

Orcun35 New Member

Beğenileri:
    0
    Cok tesekkur ederim biraz olsun rahatladim. Yine de forumu takipteyim :)

4. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Büyül ihtimalle kısır olucak veya ôlücektir desem kotu olurdu;) bi sorun yok masallah gecer zamanla senn ayagin morarmiyormu :)

5. Orcun35

Orcun35 New Member

Beğenileri:
    0
    Haklisiniz valla demek ki insan hemen internete basvurunca aklina olabilecek en kotu seyler geliyor :p

#5 Orcun35, 1 Haziran 2015
    Son düzenleme: 1 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş