petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun ayağı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ersensalık tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. ersensalık

2 gün önce kuşumu evde saldım oynadı uçtu sonra kafesine girdi 2 gündür sol ayağını kullanırken zorlanıyor görünürde birşey yok ama tırmanırken zorlanıyor tünekte bazen tek ayağının üstünde duruyor sağ tarafa doğru duruyor sola ağırlığını vermiyor ama yüzünü falan kaşıyor sol ayağıyla oyuncakları kaldırdım tüneklerini aşağı indirdim çıkmasın yukarı diye bu seferde tellere tırmanıp orda bekliyor keyfi yerinde görünüyor ama napabilirim ayağı için kırılmış olabilir mi yada kırılsa nasıl davranırdı

2. Rebulls

Rebulls Guest

tek ayagı üzerinde durması .normal benim kuşta bazen twk ayakta duruyor

3. ersensalık

Tek ayak uzerinde durmak normal biliyorum ama benim kusum tirmanirken zorlaniyor tunege cikincada ayag ini gerdirip tek ayak duruyor

4. Numan Küçük

Incitmistir biyerde sıkıntı yok ;)

Sayfayı Paylaş