petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun ayağına birşey oldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mertbozkurt tarafından 14 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Mertbozkurt

Mertbozkurt New Member

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar herkese. Dün öğlen saatlerinde olduğunu tahmin ediyorum , dün akşam saat 7 gibi eve geldiğimde erkek muhabbet kuşumun sağ ayağının üstüne basmadığını gördüm. Herhangi bir kırık belirtisi yok baktığımda morarma veya şişme gibi bir durum söz konusu değil. Tüneğinin üstünde duruyor yemek yiyor suyunu içiyor ama sağ ayağını pek kullanmıyorum sebebi nedir acaba

2. Mertbozkurt

Mertbozkurt New Member

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar herkese. Dün öğlen saatlerinde olduğunu tahmin ediyorum , dün akşam saat 7 gibi eve geldiğimde erkek muhabbet kuşumun sağ ayağının üstüne basmadığını gördüm. Herhangi bir kırık belirtisi yok baktığımda morarma veya şişme gibi bir durum söz konusu değil. Tüneğinin üstünde duruyor yemek yiyor suyunu içiyor ama sağ ayağını pek kullanmıyorum sebebi nedir acaba

3. tiwilight

tiwilight New Member

Beğenileri:
    0
    incitmisdir

4. Mertbozkurt

Mertbozkurt New Member

Beğenileri:
    0
    Sorun olmaz değil mi

5. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    İncinmiş büyük ihtimalle. Tünekte duruyorsa sorun yok. Birkaç güne iyileşir inşallah.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bazen eş kuslarda olabiliyor geçer inşaallah

Sayfayı Paylaş