Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun ayağındaki sorun

• Konbuyu başlatan Devrim AKIN
  • Başlangıç tarihi
D

Devrim AKIN

Guest
İyi akşamlar.Muhabbet kuşum var 20 gündür ve daha küçük.15 gün önce falan sanırım uçarken ayağını vurdu.Sol ayağını o gün den beri yaklaşık 15 gündür etkili kullanamıyor.Tünekte o ayağından fazla destek alamıyor ve yürürken ise o ayağını hiç kullanmadan zıplıyarak yürüyor.

Aldığım yere,kuş evine götürdüm ve çok önemli birşey olmadığını evdeki herhangi bir nemlendirici kremi sürün dedi.Birde veterinere götürmemde yarar var mıdır ? Başına bu durum gelen illaki vardır.Lütfen yardım edin.

Veteriner varsa tabi ki gösterin derim.

Ama vazelin krem işe yarayacaktır zannımca.

Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim.Veterinere daha önce hiç gitmedim.Gitsem ne kadar para alırlar ortalama.

Açıkçası olaydan 2 hafta geçmiş bi' veterinere götürseniz iyi olur. Çok bi' fiyat tutacağını sanmıyorum çok şükür benim kuşların veterinerlik bir işi olmadığı için fiyatı hakkında yardımcı olamayacağım.

en iyisi ya kusu da goturup muayene ettirdikten sonra ogrenmek ya da kendiniz gidip veterinere böyle böyle ortalama ne kadar tutar muayene ücreti diye sorup cevabını almak bence..Hem kuşunuz da acı cekmemiş olur fazla..

Arkadaşlar 15 gün önce muhabbet kuşu aldım 3 gün önce işten geldiğimde kuşum ayaklarını etkin kullanmıyor yatıyor arada hareket ettiriyor ama hiç ayaklarına basmıyor sürekli yatıyor. yem yemesinde sorun yok. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Geri