petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumun ayağındaki sorun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Devrim AKIN tarafından 7 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Devrim AKIN
    Gizli

İyi akşamlar.Muhabbet kuşum var 20 gündür ve daha küçük.15 gün önce falan sanırım uçarken ayağını vurdu.Sol ayağını o gün den beri yaklaşık 15 gündür etkili kullanamıyor.Tünekte o ayağından fazla destek alamıyor ve yürürken ise o ayağını hiç kullanmadan zıplıyarak yürüyor.

Aldığım yere,kuş evine götürdüm ve çok önemli birşey olmadığını evdeki herhangi bir nemlendirici kremi sürün dedi.Birde veterinere götürmemde yarar var mıdır ? Başına bu durum gelen illaki vardır.Lütfen yardım edin.

2. Engin DERİM
    Gizli

Veteriner varsa tabi ki gösterin derim.

Ama vazelin krem işe yarayacaktır zannımca.

Geçmiş olsun.

3. Devrim AKIN
    Gizli

Teşekkür ederim.Veterinere daha önce hiç gitmedim.Gitsem ne kadar para alırlar ortalama.

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Açıkçası olaydan 2 hafta geçmiş bi' veterinere götürseniz iyi olur. Çok bi' fiyat tutacağını sanmıyorum çok şükür benim kuşların veterinerlik bir işi olmadığı için fiyatı hakkında yardımcı olamayacağım.

5. Devrim AKIN
    Gizli

Başka bilgisi olan var mı ?

6. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    en iyisi ya kusu da goturup muayene ettirdikten sonra ogrenmek ya da kendiniz gidip veterinere böyle böyle ortalama ne kadar tutar muayene ücreti diye sorup cevabını almak bence..Hem kuşunuz da acı cekmemiş olur fazla..

7. mafik
    Gizli

mafik Guest

Arkadaşlar 15 gün önce muhabbet kuşu aldım 3 gün önce işten geldiğimde kuşum ayaklarını etkin kullanmıyor yatıyor arada hareket ettiriyor ama hiç ayaklarına basmıyor sürekli yatıyor. yem yemesinde sorun yok. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Sayfayı Paylaş