petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun ayaklarında morarma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Muharrem KARAKOÇ tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Muharrem KARAKOÇ

Arkadaşlar muhabbet kuşumun ayaklarında morarma var bir ayağınada basamıyor çok keyifsiz nedir bu durum

2. Fatih AY

Fatih AY Guest

Kuşunuz ayağını bir yere filan çarptı mı veya sert bi düşüş mü yaşadı. Ayrıca burada bi arkadaşın kuşu kangren olan ayağını kendisi yiyerek hayatta kalmayı başarmıştı. Böyle bi durumda olabilir

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Nedeni nedir acaba? Ne yaşadı kuşunuz ?

4. Mehmet ŞEKER

ayağına sert bir cisim oynarken düşmüş olabilir. eğer odaya salıyorsanız genelde kumanda oynarken felan bu durum olabilir

5. Muharrem KARAKOÇ

yok arkadaşlar üretimhaneden bir kuş gayet neşeliydi kuş ama bir anda ayağına basamaz oldu mobilya kafesler de kalıyorlar yuva girişinden ayağına kıymık batmıştır diye düşündüm baktım ayağına bulamadım bişi şuan hiç basamıyor

6. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    İlkin normal miydi peki? Belki yuvadan atlarken ayağında sorun olmuştur benim yavruda da olmuştu çünkü. Terramycin sürün ayağına. Sabah akşam iyice yedirin ayağa. Aynı saatlerde sürmeye özen gösterin.

7. Muharrem KARAKOÇ

valla kuş ilk de gayet normaldi bir anda oldu bune olduysa zaten krem umarım bi işe yarar

8. Muharrem KARAKOÇ

bahsi geçen kuş dün akşam ölmüştür arkadaşlar konu kapatıla bilir

9. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam diğerlerinin yanından ayrıdınız değil mi hastalanınca bakın ölmüş iyi bir dezenfekta edin kafesini felan ne olur olmaz, salgın hastalık çıkar Allah korusun.

10. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun...inşaallah bulaşıcı bir hastalık değildir ve diğerlerine de bulaşmaz...

11. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Acaba nedeni neydi tartışılması gerekir..

12. Muharrem KARAKOÇ

Arkadaşlar dezenfekte edemem 3 yumurtalı dişi kaldı aynı kafeste dişi yumurtalara yatıyor kuş neden öldü nasıl oldu bende anlamadım ayakları mor gibi karargın dı iki gün sonra basamadı bir ayağının üstüne sonra akşam baktım yumurtaların üzerinde ölü buldum BİRDE KUŞLARIN KAFESLERİNİ KUŞLARA ZARAR VERMEDEN NASIL DEZENFEKTE EDEBİLİRİM

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunun ayaklarindaki morluk

,
  2. ayağı kangren olan kuşlar

,
  3. muhabbet kuşlarının ayak şekilleri ve ayaktaki morarmaların nedenleri