petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun bacağı kırık mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Tityos tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Tityos

Tityos Guest

öncelikle cevaplarınıza şimdiden teşekkür ederim Dün akşam saatlerinde şans eseri bulmuş olduğum bir muhabbet kuşunu eve götürdüm ve sol ayağını hiç kımıldatamadığını farkketdım ve fotoğrafını çekp paylaşmak sizlerden yardım almak istedim. sadece vazelin kullandım

http://i.hizliresim.com/1Pnq4Y.jpg

http://i.hizliresim.com/ElEkpq.jpg

2. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    İncitmiş olabilir. Belki acıyordur. Veterinere götürme sansın varsa göstermen iyi olur. Yoksa iyi beslemelisin. İncitme filansa hatta kırıkta olsa zamanla iyi bakımla iyileşir bence. Çok yıpranmıştır dışarda yazık. İyiki senin gibi ilgili birine denk gelmiş. Hayırlı olsun ikiniz içinde.

3. Yusuf ŞANLI

Resimlerden pek bise belli olmyor ama kiriksa vazelin bi ise yaramaz benm kusumun basina gelmisti ben bi kurdan bagladm ve sabit kalmasini sagladm bacagna 15 gunde duzeldi ama yanlis yapman durumunda daha kotu sonuclar olabilir ben veteriner bulamadigim icin kendim yaptm veterinere goturmeni tavsiye ederim ( tabi eger kiriksa )

4. Tityos

Tityos Guest

zaten evdede iki tane muhabbet kusum vardı oldu 3 :) ılk fırsatta veterınere goturecegım sımdı tekrardan vazelın surerken farkettım ayagında hafıf kımıldatmalar var ancak ustune hıc bır sekılde basamıyor

Sayfayı Paylaş