Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun bir ayağı sürekli havada ve güçsüz

deadmono17

Yeni Üye
Merhaba,sorunum şudur:Muhabbet kuşum tüneğinde dururken bir ayağını sürekli karnına çekiyor,ve aynı ayak güçsüz ve ruhsuz gibi diğer ayağına veriyor yükü hep tek ayak üstünde kalıyor zorunlu olmadıkça diğer ayağını kullanmıyor,elime alıp incleiyorum ama fark ettiğim sadece bir ayağı bir ayağından daha kanlı yani bir ayağı öbüründen daha beyaz görünüyor,sizce problemim nedir veterinere gitmelimiyim? Çözümler nelerdir?

fotoğraf koyarsanız daha net bişe söylenebilir incitmiş olablir

Neyse yarın ilgileneyim o halde buray akoyarım resimleri yarın ama gözle görülebilecek bi farklkılık yok yani sadece rengi biraz daha açık sakat ayağının.

Normalde kuşlar uyurken bu hareketi yaparlar.Vitamin veriyormusunuz?Vitamini eksik etmeyin belkide güçten düşmüş olabilir.

bu rahat oldugunada işarettir karnı doymuş ve uykusu gelmiştir tünekte o şekilde daha saglam duracagına inanıp durablir benim şuana kadar 7 çift kuşum oldu hepsindede o şekilde durdugunu görmüşümdür korkulcak birşey değil

bu rahat oldugunada işarettir karnı doymuş ve uykusu gelmiştir tünekte o şekilde daha saglam duracagına inanıp durablir benim şuana kadar 7 çift kuşum oldu hepsindede o şekilde durdugunu görmüşümdür korkulcak birşey değil
Peki bir kuşun surekli o şekilde durması normalmidir sizce bence bir sıkıntı olabilir..

sürekli değil tabi o zaman sıkıntı olabilir ayagı incinmişte olabilir

Arkadasımız her zaman diyor yoksa kuşların dediğiniz gibi uyurken mutluyken karnı tokken şekerlerken yapıyorlar.

Peki başka bişey daha soracagım sana kardeşim.Hiç yuruyor mu tunekte bi topallama üstüne basamama gibi bi sıkıntısı varmı ?

Evet,ancak gelebildim bunlarda ayaklarının resimleri sağ ayağı sorunlu renginden de belli zaten ama üstüne basıyor fakat parmaklarında güç yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

Varmı yardım edebilecek birileri?

Gorunurde bisey yok. Kus tunekte ayagini kaldirir bu cok normal.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

Gorunurde bisey yok. Kus tunekte ayagini kaldirir normal bisey. Egerr kirik cikik oldugunu dusunuyorsaniz veterinere gotuemeniz lazim

Geri