Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ceresi kalıtsal mı?

merve_1965

Yeni Üye
Merhabalar,
Muhabbet kuşumun ceresi yıllardır böyle,4 yaşında yaklaşık şuan.Geldiğinden beri böyle bu bi hastalık mıdır yoksa kalıtsal bişey mi bilen var mı acaba?Yara gibi duruyor ilk sefer erkek sanıyorduk ama sonra bize dişi dediler ondan bile emin değilim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Ekli dosyalar

• IMG_20160911_214058.jpg
    IMG_20160911_214058.jpg
    233.7 KB · Görüntüleme: 31
  • 17455167_10212243973403862_1399562475_o.jpg
    17455167_10212243973403862_1399562475_o.jpg
    189.2 KB · Görüntüleme: 25
Bu yöntemi deneyebilirsiniz emin olmak için, lakin kızışmış bir dişi olduğundan eminim ya da forumumuzdaki uzmanlar ceresindeki bu çıkıklığa göre kızışmış mı daha iyi bilirler lakin kesinlikle dişi olduğunu düşünüyorum.
Screenshot_20170322-231517.png

Kuşunuz dişi bence bir erkek alın eşe atın yazık tek başına ömrünü tamamlamasın

Arkadaslar yorumlar için teşekkür ederim.bugun veterinere gittik üreme organiyla ilgili bi durum olabileceğini söyledi adı cerede boynuzlasmaymis. Röntgen istedi iç organları için vücutta şu toplaması var dedi kemik ve kursak yapısı da bozukmus. Bi antibiyotik bi de mantar ilacı verdi kurutmak için. Gagasi sonraki is simdi bu daha önemli ilerde ölüme kadar gider dedi ne yapacağımı bilemedim Allah korusun...

Bu arada verdiği ilaçlara baktım sigirlara veriliyormus genelde ve cok kuvvetliymis doz asimi tehlikeli diyorlar hay Allahım ya...

Arkadaslar yorumlar için teşekkür ederim.bugun veterinere gittik üreme organiyla ilgili bi durum olabileceğini söyledi adı cerede boynuzlasmaymis. Röntgen istedi iç organları için vücutta şu toplaması var dedi kemik ve kursak yapısı da bozukmus. Bi antibiyotik bi de mantar ilacı verdi kurutmak için. Gagasi sonraki is simdi bu daha önemli ilerde ölüme kadar gider dedi ne yapacağımı bilemedim Allah korusun...

Geçmiş olsun. Kuşunuzda baya problem varmış. Kuşunuz dişi. Allah şifa versin

Bu arada verdiği ilaçlara baktım sigirlara veriliyormus genelde ve cok kuvvetliymis doz asimi tehlikeli diyorlar hay Allahım ya...

Çoğu veteriner kanatlı hayvanlardan anlamıyormuş. O yüzden bilindik bi veteriner tercih edilmeli. Sitede veterinerlerle ilgili bir post vardı sanırım

Çoğu veteriner kanatlı hayvanlardan anlamıyormuş. O yüzden bilindik bi veteriner tercih edilmeli. Sitede veterinerlerle ilgili bir post vardı sanırım
Acikcasi ilk önce özel bi kliniğe gittik sağolsun dürüstçe biz anlamayiz dedi.fakülteden bi hoca ismi söyledi Prof. Ona gösterdik ama işte :/

Geri