petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumun Ceresi Morlaşıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Halil GÖÇMEN tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Halil GÖÇMEN
    Gizli

2. Halil GÖÇMEN
    Gizli

Kuşumun Hareket Ve Tavırları Bir Tane Daha Dişi Kuşum Var Onla Öpüşüyorlar Mavi Bu Ceresi Morlaşan Kuşum Dişi Kuşumun Üstüne Çıkmaya Çiftleşmeye Çalışıyor Ve Yuvaya Giriyorlar.

3. Halil GÖÇMEN
    Gizli

Evet Biliyorum.

4. Tezcan GÜMÜŞ
    Gizli

artık kurşunuz kendini tanımaya başlıyor çocukluktan gençliğe geçiş yapıyor yanına dişi değil erkek kuş koyunuz yanlış durumlar olmasın

5. Halil GÖÇMEN
    Gizli

Ama Kuşlarım Çiftleşmeye Çalışıyorlar Öpüşüyorlar Ve Birbirlerini Kaşıyorlar.

6. Halil GÖÇMEN
    Gizli

Kimse Yardımcı Olmuyor.Yardımcı Olurmusunuz?

7. Halil GÖÇMEN
    Gizli

Yardımcı Olurmusunuz?

8. Numan Küçük
    Gizli

Bu resimdeki kuş dişi.. Anladigim kadariyla 2tane dişi kusunuz var şu anda. Güzel bi erkek alırsanız gelsin yumurtalar :) escinsellige zorlama hayvancagizlari :D

9. Halil GÖÇMEN
    Gizli

Bunların Ceresi Kapalı Mavi Olunca Erkek Olmuyormu? Nasıl Şimdi Benim Kuşum Dişi M?

10. Ali DOĞAN
    Gizli

kusun dısı abı.. daha 4 5 aylık bu kus. belkıde daha kucuk renk yakında kahverengıne donecektır..

11. Halil GÖÇMEN
    Gizli

Burda Bana Bu Kuşa 1 Yaşında Dediler 9 Ayık Dediler 7 Aylık Dediler Valla Kafam Karıştı Artık.Bu Kuşa Dişi Dediler Erkek Dediler.

12. Ali DOĞAN
    Gizli

halil abı sıkıntıya gerek yok.. zamanla anlayacaksın dısı oldugunu.. aynı durum benım kusumda da oldu dısı oldugu halde ceresınde mavılesme oldu ama 1 aya yakın bır sure sonra cere rengı pembemsı ve kahverengıye dondu.. kusun dısı ve daha kucuk.. kesınlıkle 1 yasında degıl hatta 7 aylık bıle degıl..

13. Ali DOĞAN
    Gizli

opusme ve kasımasıda her cınsıyette kuslar arasında olagan seyler..
    kusun hareketlı olması kafesın altından saga sola hızla kosması sureklı kendı kendıne otmesı bu kusun erkek oldugu belırtılerınden bazılarıdır...

14. Halil GÖÇMEN
    Gizli

Benim Kuşlarım Çiftleşmeye Çalışıyorlar Birde.

15. Halil GÖÇMEN
    Gizli

Birde Yuvayı Kemiriyorlar.

16. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu kuş dişi. Erkek degil yani

17. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Yaşı hakkında net birşey diyemem ama cinsiyeti dişi. O kesin :)

18. Ali DOĞAN
    Gizli

abi senın kusun homocikcikus ..

Sayfayı Paylaş