Karadeniz Pet

muhabbet kuşumun cinsi ne ve kaç aylık?

• Konbuyu başlatan TOPRAK DENİZ
  • Başlangıç tarihi
T

TOPRAK DENİZ

Guest
xAm48z.jpg
[/IMG][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Kd5QEr.jpg

2 veya 3 aylık yerli dişi bi kuş kardeşimm :) maşallahh

İlk tüy dökümüne girmeye başlamış 3 aylık bir erkek.İyi forumlar.

Biriniz dişi biriniz erkek insanın kafasını karıştırıyonuz :D

valla ben bu kuşu 28 ekim 2013 te aldm o zmn 3-5 aylık çekoslovak dişi dedi.e bu durumda şimdi 6 aylıktan fazla :) kime inanmalıyım :)

Bu Kuş 1 yaşına gelmesine az kalmış yada gelmiş göz cevresinde iris cıkmaya baslamış ayriyetten bakıldığında dişi gibi görünüyor ancak oda kesin değil hasta kuş ceresi gibi de duruyor dişi kuş ama

ümit bey gagasındaki hastalık ne sizce?ben petshop a ilk sordugumda mantar gibi dedi krem verdi biraz sürdüm ama kuş hemen tüneğe sürttüğü için durmadı krem gagasında.sonra gidip tekrar sordum bu seferde incelmiş sadece kırılır yakında dedi.

mantar için vazelin kullanmanızı öneririm

ümit bey gagasındaki hastalık ne sizce?ben petshop a ilk sordugumda mantar gibi dedi krem verdi biraz sürdüm ama kuş hemen tüneğe sürttüğü için durmadı krem gagasında.sonra gidip tekrar sordum bu seferde incelmiş sadece kırılır yakında dedi.

Mantar Gibi Duruyo Öncelikle Kafesi Güzelce Dezanfekte Edin Sıcak Su İle Kafesi Yıkayın Yemlikler Sulukları Yıkayın Henüz Erken Olduğu İçin Sıkıntı Yapmayın Vazelin Yerine Teramicyn Krem Kullanın Petshopun Verdiği Kremide Çöpe Atın Ayriyetten Gagataşını Eksik Etmeyin Kafesten Geçmiş Olsun

Sanırım benim kuşumun gagasında da mantar var. Avipom merhem kullanıyorum. Bilgisi olan var mı? Zararlı mıdır?

Mantar Gibi Duruyo Öncelikle Kafesi Güzelce Dezanfekte Edin Sıcak Su İle Kafesi Yıkayın Yemlikler Sulukları Yıkayın Henüz Erken Olduğu İçin Sıkıntı Yapmayın Vazelin Yerine Teramicyn Krem Kullanın Petshopun Verdiği Kremide Çöpe Atın Ayriyetten Gagataşını Eksik Etmeyin Kafesten Geçmiş Olsun

ümit bey ilk aldığımda gaga taşı olarak o kireç gibi olanlardan vermişti adam ben onu taktım işte ama hiç bakmadı bile hep tüneğine sürtüyo gagasını

Tüneğiniz Tahta Gerçi Sıkıntı Olmaz Siz Takın İhtiyacı Oldugunda O Gider Bulur

teşekkür ederim bu arada:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

ümit bey o dediğiniz kremden sürsem düzelir değilmi kırık kırık birde

Düzelir İşlh Belli Olmaz Kimi Zaman Düzeliyor Kimi Zaman Öyle Kalıyor İlerlemiyor Şansınıza Kalmış

hmm anlıyorum bide konuşmama işleri var zaten ben eğitemiyorum galiba :( neyse teşekkür ederim

Ümit bay bilginiz varsa bana da yardımcı olabilir misiniz?

Geri