petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumun cinsini anlayamıyorum yardım edermisniz?(Resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve deadmono17 tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. deadmono17

deadmono17 New Member

Beğenileri:
    0
    #1 deadmono17, 24 Şubat 2014
    Son düzenleme: 24 Şubat 2014
  2. Sinan ÇELİK
    Gizli

Ben resimleri göremiyorum. Hayırlı olsun forumda bütün bilgiler mevcut biraz gezinin aradığınız ve aramanız gerekip te neyi aramanız gerektiğini bilmediğiniz birsürü bilgi edinebilirsiniz.

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz yerli.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. deadmono17

deadmono17 New Member

Beğenileri:
    0
    peki dişimi erkek mi?

6. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Flaşsız Çekim yaparsanız daha net sonuçlar alabilirsiniz Bu fotoğraftaki kuşa yapabiliceğim yorum kuşunuz DİŞİDİR.

7. Sinan ÇELİK
    Gizli

Tahminim erkek. Maşallah güzel kuş. Yerli.

8. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkek deadmono17 özelde de söyledim

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

9. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    daha net resmini cekermisiniz bana dişi gibi geldi bulanık sadece cere ve gaga kısmını çekseniz yeter net olsun kesin tahmininizi yapayım

10. deadmono17

deadmono17 New Member

Beğenileri:
    0
    kesin bir cevap alabileceğim biri yok mu?

11. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    sevgili kardeşim düzgün bir resim çekersen kesin bir cevap verebilirim!!!

12. deadmono17

deadmono17 New Member

Beğenileri:
    0
  13. Yiğit ERDİK
    Gizli

Kardeşim kesin bir şey söylemek bu resimlerle zor ama ben erkek diye düşünüyorum.

14. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    arkadaşım kuşun kesin erkek kuşu kendine alıştırma konusunda kuşu ne zaman anldıgını yazsaydın iyiydi neyse kuşu korkutmadan kafesine yaklaş ilk önce bir iki dk kısık bi ses tonuyla konuş onunla daha sonra elini göster ona yavaşça kafese yaklastır elini kafesın kenarında gezindir ama yavas yap kaçarsa sakınlesmesını bekle tekrardan elını oynat ona yakınlastır ama ılk gun kafes dısından yap bunu 2. gun yıne aynı sekılde bıraz konus elını goster yavasca yaklastır bu sırada tabı konusmaya devam et kısık sesle elını kafese sok ama yavas hareket et korkar kacarsa sakınlesmesını bekle elını kafeste tut bıraz daha sonra ona yaklastır kusun parmagına konmasını saglamaya calıs gelmesse korkutma cokda ısrar etme elını cıkart ve cıkardıgında bır dk fılan konus daha sonra bırak kendı alemınde takılsın bunu bu sekılde devam ettır alısır parmagına gelır bıde bu surelerı 10 dk den uzun tutma uzun oldu ama okuduysan faydam dokunduysa ne mutlu
    teşekkurler sagılar

15. deadmono17

deadmono17 New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesine bi tane kutu koydum ortasını geçebilip içine girmesi için deldim,ama beni ne zaman görse direk o kutunun içine kaçıyor ve çıkmıyor,salıyorum salonda bi yere konuyor gidiyorum parmağımı karnına yaklaştırıyorum hop biniyor ama çok korkarak,o kadar parmağıma alıyorum gelipte hiç konmak gibi bi alışkanlığı olmadı 17 şubatta aldım kuşu 1 hafta falan oldu sanırım,kutuyu kafesten almalımıyım diye düşünüyorum acaba çünkü çok ürkek aşırı korkuyor.

Sayfayı Paylaş