Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun cinsini bilmiyorum yardım(fotograflı)

• Konbuyu başlatan birkuşmasalı
  • Başlangıç tarihi
B

birkuşmasalı

Guest
Arkadaşlar 6 gün önce aldıgım muhabbet kuşumun cinsi nedir bilmiyorum gagasının rengi mora yakın bir renk fotografını çektim anlayan arkadaşlar ne ne cins oldugunu söylerse gerçekten cok sevinirim...
Şimdiden Teşekkürler :eek:

ZApaDA.jpg
vQVlgR.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fotoğraflar yanıltıcı olabilir kararsız kaldım siz canlı görüyorsunuz komple mor ise erkek ama burun delikleri etrafında beyazlıklar var ise dişidir cins olarak yerli

çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için bende tam olarak anlayamadım erkek mi dişi mi diye 15-20 gün sonra tekrar güzel bi cihazla fotografını çekip paylaşırım görüşlerinizi beklerim hepiniz Allaha emanet olun hayırlı günler :)

çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için bende tam olarak anlayamadım erkek mi dişi mi diye 15-20 gün sonra tekrar güzel bi cihazla fotografını çekip paylaşırım görüşlerinizi beklerim hepiniz Allaha emanet olun hayırlı günler :)
Disi gibi geldi bana da

yavru yerli dişi

Arkadaşlar kuşumun daha yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf makinesi ile yeni fotoğraflarını çektim eski fotograflarda dediginiz gibi fazla belli olmuyodu yorumlarınızı buna göre yaparmısınız dişi mi erkek mi diye ?

Bide şunu belirtiyim istedim gagasının alt kısmından burun deligine dogru morumsu bi renk var gerisi beyaz renk pembeye benzemiyo mor olduğunu düşünüyorum çünkü koyu bir renk.
dWE0oL.jpg
89oQkV.jpg
LY0Ep1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri