petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun cinsiyeti nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Yasin AYDAN tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Yasin AYDAN

Beğenileri:
    0
    Geçen hafta arkadaşımdan bir muhabbet aldım. Cinsi ve cinsiyeti hakkında yardımcı olabilir misiniz?[​IMG]

2. Mithat ÜNALOĞLU

çok güzel bir delikanlı ... uzun ömürlü olsun ... yaşı sanırım 4-5 aylık , belkide biraz daha büyük ...

#2 Mithat ÜNALOĞLU, 4 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ocak 2015
  3. Yasin AYDAN

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim. Ben de erkek olmasını istemiştim. Konuşması ve eğitimi için erkekler daha iyimiş dediler. Yaşıda 2 ayı geçiyor. Kasım ayı yavrularından kendisi :)

4. Mithat ÜNALOĞLU

evet doğrudur bende 4-5 haftalık yazacaktım aylık yazmışım kendimi düzelteyim ... tekrar güle güle büyütün ...

5. Yasin AYDAN

Beğenileri:
    0
    Mithat bey tespitiniz çok doğru. Verebileceğiniz öneriler varsa çok memnun olurum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

6. Mithat ÜNALOĞLU

şu an için sadece sevgi ilgi ve sabırlı olmak aslında biliyor musunuz çocuklarımıza nasıl davranıyorsak biraz daha pervasız biçimde ama aynı sıcaklıkla davranıyoruz hayvan dostlarımıza ... siz gerek duydukça forumda paylaşırsanız uzman arkadaşlarımız eminimki yardım ederler ... bizde elimizden geldiğince katkıda bulunuruz ...

Sayfayı Paylaş