Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun cinsiyeti ve cerede soyulma

• Konbuyu başlatan korhan korkmaz
  • Başlangıç tarihi
K

korhan korkmaz

Guest
Sayın arkadaşlar abilerim..

Ben daha önce bi konu açtım fakat yavru olduğu için dişi diyen erkek diyende oldu şimdi biraz daha cere rengi belirlendi belki bu sefer bilirsiniz. Ayrıca soyulma başladı sanki ceresinde eğer dişiyse kesinlikle değiştiricem çünkü bu kuş tamam elime falan çok alışkın ama çok az ötüyo aynayla hiç ilgilenmiyo. Erkek kuşlar aynaya falan ilgi gösteriyo ama bu kuşta bişey yok :D

ElZ05Z.jpg

jJoDVm.jpg

27bl8A.jpg

BXkdDp.jpg

ZN0q7G.jpg

oQ1mrb.jpg

lYVDvJ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:08 --

Kimsenin bilgisi yokmu beyler bayanlar bekliyorum cevap gelirse değiştirmeye gitcem hemen :)

Sayın arkadaşlar abilerim..

Ben daha önce bi konu açtım fakat yavru olduğu için dişi diyen erkek diyende oldu şimdi biraz daha cere rengi belirlendi belki bu sefer bilirsiniz. Ayrıca soyulma başladı sanki ceresinde eğer dişiyse kesinlikle değiştiricem çünkü bu kuş tamam elime falan çok alışkın ama çok az ötüyo aynayla hiç ilgilenmiyo. Erkek kuşlar aynaya falan ilgi gösteriyo ama bu kuşta bişey yok :D

ElZ05Z.jpg

jJoDVm.jpg

27bl8A.jpg

BXkdDp.jpg

ZN0q7G.jpg

oQ1mrb.jpg

lYVDvJ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:08 --

Kimsenin bilgisi yokmu beyler bayanlar bekliyorum cevap gelirse değiştirmeye gitcem hemen :)

cere rengi henüz tam oturmamış gibi ama bence dişi eğer fotoğraflar yanıltmıyorsa

Son düzenleme:
Ben biraz araştırdım bu soyulma sadece dişilerde oluyormuş nasıl anlıyabiliriz bi türlü çözemedik şu kuşun cinsiyetini :D

Teşekkür ederim kardeşim erkek istiyorum konuşsun alışsın diye gidip değiştirmek en iyisi :)

walla bende aynı cere rengiyle erkek die bir yavru almıştım dişi çıktı.

Teşekkür ederim kardeşim erkek istiyorum konuşsun alışsın diye gidip değiştirmek en iyisi :)

konuşması için bulabilirsen çek kuşu al daha erken konuşmaya yatkındırlar tabi çek alıncada kesin konuşacak diye bir kaide yok ne kadar ilgi gösterdiğine bağlı konuşması

Kütahyada yokturki çekoslavakya kuşu nerden bulcaz :D

Daha kuş çok yavru ceresi tam oturmamış dişi desem erkek çıkar 3 - 3 .5 aylık oluncaya kadar bekle

Daha kuş çok yavru ceresi tam oturmamış dişi desem erkek çıkar 3 - 3 .5 aylık oluncaya kadar bekle

o zaman hoşuna giden herhangi birini al kardeşim düzenli ilgi gösterirsen hepsi konuşur :)

Gittim değiştirdim bide buraya bakarmısınız çok yordum sizleri kusura bakmayın :)

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...insiyetine-bakarmisiniz-22184.html#post222121

konuşması için bulabilirsen çek kuşu al daha erken konuşmaya yatkındırlar tabi çek alıncada kesin konuşacak diye bir kaide yok ne kadar ilgi gösterdiğine bağlı konuşması

Çiko çek mi yerli mi. Çek yavrularım büyüyorda ayıracam birini konuşturmak için

Çiko çek mi yerli mi. Çek yavrularım büyüyorda ayıracam birini konuşturmak için

Çiko hollanda diye almıştım ama bana nedense hep yerli gibi geliyor. Çek varsa ayır bi tane dişi çikoya alim senden ?

Çiko hollanda diye almıştım ama bana nedense hep yerli gibi geliyor. Çek varsa ayır bi tane dişi çikoya alim senden ?

2 tane yavru var cinsiyetler belli değil daha. Üstelik iç anadoludan zor ulaşır istanbula :) çiko iri değil o kadar yerli yada çektir. videosu var bende :)

2 tane yavru var cinsiyetler belli değil daha. Üstelik iç anadoludan zor ulaşır istanbula :) çiko iri değil o kadar yerli yada çektir. videosu var bende :)

şimdi görsen camış gibi olmuş :D Valla bencede yerli ama aldığım yer bana hollanda diye verdi de gram inanmamıştım zaten çek olmadığına %100 eminim yerli çiko :D Çikonun videoları dinlet ona seninkide konuşsun rahat rahat

Geri