petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun cinsiyeti ve yaşı ne acaba?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve ayhan aksoy tarafından 23 Ekim 2014 başlatılmıştır.

?

Yanına eş alsam mı?

1. Bence Al

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Bence biraz daha büymesini bekle.

100,0%
  1. ayhan aksoy

merhaba arkadaşlar. daha önce bir kuşum vardı acemilikten yetişkin kuş almıştım hiç alıştıramadım onu verdim ve yeni yavru kuş almıştım.

6 ayı geçti bu kuşum ve geldiğinden beri çok insancıl adamın peşini bırakmıyor. evde camlar açıkken salıom yine de kaçmıyor.

Şimdi kuşumun yanına eş almayı düşünüyorum ama kuşun cinsiyetini ve yaşını tam bilmiyorum.

Önerilerinizi alabilir miyim? Eş alayım mı ve yine yavru eş mi alayım yetişkinler çok agresif oluyor çünkü

Hepinize teşekkür ederim...

Kuşumun resimleri:

1.[​IMG]

2.[​IMG]

2. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Büyüsün biraz.

3. melihsanver

dişi maşallah

4. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuz dişi

5. ayhan aksoy

yaşı hakkında düşünceniz nedir 1 yaşında var mı acaba ben alalı 6-8 ay civarı oldu ama?

Sayfayı Paylaş