Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun cinsiyeti yaşı sağlığı hk

hapşırma aksırma varmı

Daha tecrübeli kişiler de yardım edecektir ben olsam değiştiririm sana kalmış kolay gelsin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bolca vitamın takviyesi yap taze sebzeler ver birde ayrı kafes varsa kuşu ayır nezleye benziyor. geçmiş olsun :(

Daha tecrübeli kişiler de yardım edecektir ben olsam değiştiririm sana kalmış kolay gelsin

teşekkürler bende değiştirmeyi planlıyorum ama biraz alışmasını beklemek gerkirmi diyede düşünüyorum bunu aldığım yerdeki adam yüzünden konuşmayı falan öğrettiğim erkek kuşumada birşey olursa o petshop a silah zoruyla el koymayı planlıyorum

teşekkürler bende değiştirmeyi planlıyorum ama biraz alışmasını beklemek gerkirmi diyede düşünüyorum bunu aldığım yerdeki adam yüzünden konuşmayı falan öğrettiğim erkek kuşumada birşey olursa o petshop a silah zoruyla el koymayı planlıyorum
başka kafesin varsa ona koy dişiyi nezle gibi taze sebzeler ver bol vitamini eksik etme

bolca vitamın takviyesi yap taze sebzeler ver birde ayrı kafes varsa kuşu ayır nezleye benziyor. geçmiş olsun :(
kafes yok diğer kuşa sarmaz dimi eğer sarar ikiside ölürse aldığım petshopun sahibine ciddi şiddet uygularım uygulatırım ekmeğinden ederim onu gözümü kırpmadan

Bence hiç bekleme dışı alacaksan zor yakalanan bir disi al sen seç en haraketli bişey al

Bence hiç bekleme dışı alacaksan zor yakalanan bir disi al sen seç en haraketli bişey al

yani olduğum yerden dolayı bunu hafta sonundan önce yapmam imkansız başka kafesimde yok aldığım yerdede başka kuş yoktu napayım yıkayımmı petshop u ?

7d3c2aeb63290a45b0fb14ba9e0bc898.jpg

Sağdaki kuş erkek ama gözünde siyah beyaz o 1 yaşından büyük göz iris belli bi kuş al

7d3c2aeb63290a45b0fb14ba9e0bc898.jpg

Sağdaki kuş erkek ama gözünde siyah beyaz o 1 yaşından büyük göz iris belli bi kuş al

peki bendeki dişi tahminen kaç yaşında erkeğin birden büyük olduğuna eminim çünkü en az 1 bucuk 2 senedir bende öncesini bilmiyorum da dişiden emin değilim

yakından daha net foto atarsanız daha net cevap verebilirsiniz ben 6-7 aylığa benzettim.

Senin aldığın beyaz da 1 yaşından büyük bence ama biraz hasta gibi görünüyor kusu kendin seç banada böyle yaptılar ben kendim seçtim

1 yaşından büyük kuş ama baba hasta gibi geldi

Geri