Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun dışkısında kan var

çok geçmiş olsun.. Selçuk bey söylenecek olanı söylemiş.. dilerim tez zamanda şifa bulur. basit bir kabızlıktır inş..

Mubişim bugün çok halsiz yem yemiyor su içmiyor,bizimle iletişimi kesti iyice, sürekli uyukluyor,açık renkli dışkılama devam ediyor

Kıvam nasıl ? hala kuruysa bir damla zeytin yağı daha damlatın ağzına. Bir damla da bal. Çeyrek çay kaşığı kuru mayayı bir miktar suyla lapadan biraz daha sıva hale getirin. Ve kuşa yedirin. Faydası olacaktır.

Kıvam nasıl ? hala kuruysa bir damla zeytin yağı daha damlatın ağzına. Bir damla da bal. Çeyrek çay kaşığı kuru mayayı bir miktar suyla lapadan biraz daha sıva hale getirin. Ve kuşa yedirin. Faydası olacaktır.
dışkılama yaparken halen çok zorlanıyor, sabah beri çok halsiz bir iki yulaf ezmesi verdim lif olsun diye, azönceki dışkılama normal kıvamda ama ucunda yine kan var

Dediklerimi yapın kıvamı zamanla düzelecek. Kan olması kabızlıktan. Dışkı o kadar sert ki bağırsağı kanatıyor.

dışkılama yaparken halen çok zorlanıyor, sabah beri çok halsiz bir iki yulaf ezmesi verdim lif olsun diye, azönceki dışkılama normal kıvamda ama ucunda yine kan var
yakalayınca çok bağırıyor ve sonrasında benden kaçıyor
Dediklerimi yapın kıvamı zamanla düzelecek. Kan olması kabızlıktan. Dışkı o kadar sert ki bağırsağı kanatıyor.
renk ve şekil normale döndü ama poposu hala kanlı gibi. kafasını sürekli kafese sürtüyor ve sürekli uyumak istiyor, bizden kaçıyor. yardımlarınız için çok teşekkür ederim

yakalayınca çok bağırıyor ve sonrasında benden kaçıyor

renk ve şekil normale döndü ama poposu hala kanlı gibi. kafasını sürekli kafese sürtüyor ve sürekli uyumak istiyor, bizden kaçıyor. yardımlarınız için çok teşekkür ederim
bir de biz kahvaltı ederken sürekli tabaklarımızın içine girer ve peynir yerdi. ondan olmuş olabilir mi

yağlı peynir kuşta kabızlık yapmaz normalde bendeki kuşlarda beyaz peynir tüketiyor hatta otlu peynir bile yedikleri oluyor

resim paylaşabilir misiniz

Öncelikle @Selçuk YÜKSEL hocamızın dediklerini uyguladınız mı ?
kabızlık kaynaklı morarma popo kısmına yayılmış. bir süre sonra geçecektir. bu arada kabızlığı ne alemde

anladım daha detaylı da ben çekemiyorum çok bağırıyor
bu arada kabızlığı kalmadı dışkı normal şekle ve renge döndü

Yeşilliği bu ara çok vermeye çalışın. içme suyuna yarım çay kaşığı karbonat katın bir süre..

@Selçuk YÜKSEL hocamda bakabilirse daha iyi olacak diye düşünüyorum.

Geri