petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumun dışkısındaki gariplik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve doğu_kan tarafından 22 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. doğu_kan

doğu_kan New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar bir sorum olacak kuşumun 2 gün öncesine kadar dışkısı sıvı ve tüylerine yapışıyordu bunun üzerine veterinerin önerisi üzerine neo terramycin kullanıyorum bu gün ikinci gün ama gün dışkının ip gibi sallandığını gördüm temizledim 3 dakika sonra tekrar aynı sorun devam ediyor ...problme ne olabilir acaba ? ilgilenen arkadaşlar şimdiden teşekkürler

kuş_2.jpg

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    727
    iç parazit problemi var bu kuşta

3. doğu_kan

doğu_kan New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler üstad neo terramycin 'e devam edeyim mi ? yoksa başka bir tedavi yoluna mı gitmem gerekiyor ? ayrıca ufaklık yem haricinde başka bir şey yemiyor .sağlıklı olması adına sebze meyve vermek istiyorum ama tenezzül etmiyor ne yapabilirim ?

4. Kamen

Kamen Active Member

Beğenileri:
    243
    Sebze meyve ile ishale çevirir k8 bu seferde onunla baş etmek zorunda kalırsınız.

5. doğu_kan

doğu_kan New Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah haklısın hocam ...

6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    727
    neo terramycin bakteriyel isal hastalıklarında kullanılır isali kesildi ise bitti günden 1 gün sonrada kullan bırak

7. doğu_kan

doğu_kan New Member

Beğenileri:
    0
    anladım teşekkürler ....veteriner bana ilacın kullanımı hakkında 1 yada 2 prinç tanesi kadar suluğuna at her gün suyunu yenile ve 7 gün süre ile kullan dedi ..lakin ilacın arkasında 3 gün kullanılması gerektiği ve 4 saat içinde tüketilmez ise etkisi yitirdiğini yazıyor ...ilacın bütün gün suluğunda kalmasının bir sakıncası varmı acaba ?

Sayfayı Paylaş