Karadeniz Pet

muhabbet kuşumun dışkısındaki gariplik

doğu_kan

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak kuşumun 2 gün öncesine kadar dışkısı sıvı ve tüylerine yapışıyordu bunun üzerine veterinerin önerisi üzerine neo terramycin kullanıyorum bu gün ikinci gün ama gün dışkının ip gibi sallandığını gördüm temizledim 3 dakika sonra tekrar aynı sorun devam ediyor ...problme ne olabilir acaba ? ilgilenen arkadaşlar şimdiden teşekkürler

kuş_2.jpg

iç parazit problemi var bu kuşta

teşekkürler üstad neo terramycin 'e devam edeyim mi ? yoksa başka bir tedavi yoluna mı gitmem gerekiyor ? ayrıca ufaklık yem haricinde başka bir şey yemiyor .sağlıklı olması adına sebze meyve vermek istiyorum ama tenezzül etmiyor ne yapabilirim ?

Sebze meyve ile ishale çevirir k8 bu seferde onunla baş etmek zorunda kalırsınız.

neo terramycin bakteriyel isal hastalıklarında kullanılır isali kesildi ise bitti günden 1 gün sonrada kullan bırak

anladım teşekkürler ....veteriner bana ilacın kullanımı hakkında 1 yada 2 prinç tanesi kadar suluğuna at her gün suyunu yenile ve 7 gün süre ile kullan dedi ..lakin ilacın arkasında 3 gün kullanılması gerektiği ve 4 saat içinde tüketilmez ise etkisi yitirdiğini yazıyor ...ilacın bütün gün suluğunda kalmasının bir sakıncası varmı acaba ?

Geri