petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumun Durumu İle İlgili Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaan77 tarafından 2 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    Muhabbet Kuşumun Hastalığı

Merhabalar öncelikle resimler ile bir göstereyim:

Kuşum yaklaşık 10-11 gündür bu şekilde günün en az 10 saati abartısız kafasını geriye koyup 1. fotoğraftaki gibi uyuyor kullandığım vitaminler:

Bit vardır diye düşündüm aşırı kaşınıyordu tanıdığım bildiğim 1-2 kuşçuya götürdüm yok dediler o vitaminleri kullandım ishaldir multi vitamindir gene aynı kuş. tüye girdiği için olabilir diyorlar. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

#1 kaan77, 2 Aralık 2015
    Son düzenleme: 2 Aralık 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kaan böyle fotoğraftan bir tespitte bulunmak çok güç.
    Nerede oturuyorsun? Veteriner hekim bulalım..

3. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    İş Yerim Yalova'da Evim Orhangazi Bursa'Da Ölmesin diye elimden geleni yapıyorum inanın kuşu 50 tl ye aldım 95 lira para harcadım oda şimdilik 2 güne toplamassa farklı yöntemler deniceğim

4. Çetin KAYA

Beğenileri:
    1
    Fotograflardan buni anlamak imkansiz. Ortama alismamis olabilir. Strese girmiş olabilir. Soğuk almis olabilir miravit yada avivit multivitamin kullanabilirsin. Kesin konusmak dogru olmaz. Insallah kısa zamanda düzelir

Sayfayı Paylaş