petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumun Eğitimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Vedat ASLAN tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar sizlere muhabbet kuşum hakkında bir şeyi sormak istiyorum muhabbet kuşum Cicikuş'un altta verdiğim videodaki gibi parmağıma gelmesini nasıl sağlarım? cevaplarınızı bekliyorum. [YOUTUBE]LlIRx6KMiAM[/YOUTUBE]

#1 Vedat ASLAN, 26 Mayıs 2013
    Son düzenleme: 26 Mayıs 2013
  2. Mehmet ŞEKER

3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yani kuşumu nasıl eğitsem videodaki kanarya gibi parmağıma gelebilir

4. Mehmet ŞEKER

öncelikle kendinize baya bi alıştırmanız lazım. daha sonra o dediğiniz zamanla olacak iş. size çok alışırsa onunla oyunlar oynarsanız daha sonra kafesten çıkınca size gelecektir. siz çağırınca elinize konacak olursa onu yiyecekle ödüllendirebilirsiniz.

5. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Mesela ben cicikuş dediğimde bana geliyor sizde ona ilk kelimesini öğretin onu ismi olarak kabul ediyor sanırım ben ilk cicikuşu öğrettim

6. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    cevabınız için teşekkür ederim ve birde kuşumun yanında bir oyuncak papağan var onu çok seviyor diğer odadan onu görmediği halde yerini bulup yanına gidiyor papağanı kaldırmalı mıyım yoksa durabilir mi ? [​IMG]

7. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bende onu cicikuş dedirtmeye çalışıyorum :)

8. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Papağanı eş olarak görmüş olabilirmi :) evet cicikuş kolay bi kelimedir :)

9. Eren Temiz

Aslında size alışık olmasını istiyorsanız oyuncak sakıncalı olabilir. Muhabbet kuşunuz sizinle ilgilenmek yerine oyuncakla ilgileniyor bırakın sizinle ilgilensin parmağınızı kafesin için 25 dakika felan tutun sonra parmağınızı göğüsün altına getirin bunu her gün tekrarlayın bir gün gelip parmağınıza konar, onunla konuşun. Benim muhabbet kuşum alalı 4-5 gün olmasına rağmen hemen alıştı bize omzumuza felan konuyor.

10. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    evet papağanı eş olarak görüyordu:D papağanı kaldırdım.Zaten kuşum bana alışık dışarı çıkarıp parmağımı göğsüne değdirince çıkıyo ve arada bir uçarken gelip omzuma konuyor omzuma bayağı bir alışkın genellikle orada duruyor kuşum bizim eve geleli 1.5 ay olmuştur. ama kuşu ilk aldığımda dışarı çıkarınca avucuma fazla aldım bu yüzden benden biraz korkuyor sakıncası olurmu ?

11. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Zamanla geçiceğini düşünüyorum ilk aldığımız zamanlar mıncıklamak isteriz :D

Sayfayı Paylaş