Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun gagası

Boncuk

Paylaşımcı Üye
beyler bildiğiniz gibi kuşum dün çok hastaydı.bugün daha iyi ama ishali devam ediyor.kafesinde sadece patates var.su içti baya.suyunda avisol vardı.kuş biraz canlandı.

benim sorum gagası.fotoğrafta gaganın kenarları beyaz gördüğünüz gibi.bu neden kaynaklanıyor.hiç yoktu 1 ayda böyle oldu.birde burun kısmı kabuklu ?

uqlh2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:25 --

yardım etmicekmisiniz ? kafeste patates pirinç lapası var.yemleri kaldırdım.çok ileri derece ishal.suluğunda avisol var.patates pirinç yemiyor.çok aç kalsa yermi.birde ilaçlı suluğa kahve koysam olurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:54 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

patatesin üstüne biraz yem serpsem.kuş yemleri almaya çalışırken patates yermi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:21 -->-> Daha önceki mesaj 14:54 --

ya lütfen cevap verin.kuş iyileşmeye başlamışken yanlış birşey yapmıyım.

Kusunun rahatsızlık sebebıyle çere altı ve tırnakları siyahlasmıs aynen devam edıceksın

papates pirinç yemedi illa yem istedi bende vermek zorunda kaldım.yem yiyor avisollu su içiyor :S herşeyi yemiyor benim kuş napıcağımı bilemedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

vitamin vermesemde halsiz düşüyor

Geri