petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumun Gagasındaki Kan Ne Olabilir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre KARAN tarafından 24 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet Kuşumun Gagasındaki Kan Ne Olabilir Lütfen Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar muhabbet kuşumun gagasında kan var. Daha öncede kanadı kanamıştı. Gagası hafif çatlak sanki. Bunun için ne yapabilirim. Bi de 2 gün 1er gün aralıklarla elimle yem yediriyorum bunu her gün mü yapayım yoksa 1er gün aralıklarla mı yapayım kuşum eve geleli 2. haftası daha salmadım bana baya bi alıştı ama elimden korkuyor. Aç bıraktım sonra elimden yemeye başladı 2 günden beri böyle yapıyorum bunu kaç gün daha sürdürmeliyim.?

Resim çektim ama az görünüyor resimde çok dikkatli bakınca görebilirsiniz. Kanı.

#1 Emre KARAN, 24 Aralık 2013
    Son düzenleme: 31 Aralık 2013
  2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    valla bır sey goremedım ben bır yerlere carpmıştır su an kanamıyorsa sorun olmaz zaten yemde yıyormuş

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    kanat altlarına doğru bakın derim.belki kaşınan bir yeri kanattı ve kan gagaya bulaştı

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    hala kanamıyorsa sorun yok demektir ama yine de kontrol edin kuşu ;)

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

fotoda kan görünmüyor dostum flassiz çekersen...

6. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kanadının altı kanıyor şimdi kontrol ettim. Kaşıdığı için hep kan oluyor kanadı. Ama yem falan yiyor neşesi yerinde. Ama yarası daha çok büyücek diye korkuyorum ya mikrop kaparsa çünkü sürekli kaşıyor yarada hep kanıyor ne yapmalıyım. Yara küçük ama hep kaşıyor büyücek. :( gagası bu yüzden hep kan. Eğitimdeydik ama biraz ara verecem sanırım tamda elime alışmışken. :( yardım edin ne olur. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:19 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

lütfen acil o kanıyan yere ılık pamukla silsem olur mu kuruyan kanlar rahatsız ediyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:19 --

tühün kökü oynamış ne yapmalıyım. Yarına kadar birşey yapmalıyım yarın veterinere götürecem nasipse yarına kadar bişey olmaz demi cevap atın ne olur. :(

7. Taha Mert Damarlı

soırun yok kabklı yem batmıştır gaga altına hani bizde olr ya ekmek kırıntısı fln brt

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşumun gagası kanıyor

,
  2. muhabbet kuşunun gagasında kanama

,
  3. muhabbet kuşu ağız kanaması

,
  4. muhabbet kuşu nun burnundan kan gelmesi,
  5. kuş gagası kanaması,
  6. muhabbet kuşu gagası kesilmesinde kanarsa,
  7. kusumun qaqasinda kan var,