Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Gagasındaki Kan Ne Olabilir

Emre KARAN

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşumun Gagasındaki Kan Ne Olabilir Lütfen Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar muhabbet kuşumun gagasında kan var. Daha öncede kanadı kanamıştı. Gagası hafif çatlak sanki. Bunun için ne yapabilirim. Bi de 2 gün 1er gün aralıklarla elimle yem yediriyorum bunu her gün mü yapayım yoksa 1er gün aralıklarla mı yapayım kuşum eve geleli 2. haftası daha salmadım bana baya bi alıştı ama elimden korkuyor. Aç bıraktım sonra elimden yemeye başladı 2 günden beri böyle yapıyorum bunu kaç gün daha sürdürmeliyim.?

Resim çektim ama az görünüyor resimde çok dikkatli bakınca görebilirsiniz. Kanı.

vujd4.jpg

Son düzenleme:
kanat altlarına doğru bakın derim.belki kaşınan bir yeri kanattı ve kan gagaya bulaştı

fotoda kan görünmüyor dostum flassiz çekersen...

arkadaşlar kanadının altı kanıyor şimdi kontrol ettim. Kaşıdığı için hep kan oluyor kanadı. Ama yem falan yiyor neşesi yerinde. Ama yarası daha çok büyücek diye korkuyorum ya mikrop kaparsa çünkü sürekli kaşıyor yarada hep kanıyor ne yapmalıyım. Yara küçük ama hep kaşıyor büyücek. :( gagası bu yüzden hep kan. Eğitimdeydik ama biraz ara verecem sanırım tamda elime alışmışken. :( yardım edin ne olur. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:19 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

lütfen acil o kanıyan yere ılık pamukla silsem olur mu kuruyan kanlar rahatsız ediyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:19 --

tühün kökü oynamış ne yapmalıyım. Yarına kadar birşey yapmalıyım yarın veterinere götürecem nasipse yarına kadar bişey olmaz demi cevap atın ne olur. :(

soırun yok kabklı yem batmıştır gaga altına hani bizde olr ya ekmek kırıntısı fln brt

Geri