petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun gözü yaralandı acil lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Utku Şener tarafından 8 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Utku Şener

Utku Şener New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba muhabbet kuşumun gözü yaralandı. Sol gözünde göz kapağı ile göz arasında bir et parçası var.
    Hani küçükken yapardıkda birbirimizi korkuturdukya aynı
    O. Mobildeyim foto atamadım. Bir tane daha kuş var evde o dişi benimki erkek. Dişi olan baya asabiydi birde ben bunlara 40 dkk önce bakmıştım benimki nede baktım hiç bişey yoktu. Yatmadan öncede bakarken farkettim. Ne yapmam gerekiyor şuan panik halindeyim uyku falan kaçtı. Yardım etmek isteyenlere facebook adresim Utku Şener .profil fotom türk bayrağının içinde hepimiz mehmetiz gibi şeyler yazıyor. Lütfen yardım edin .

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Geçmiş olsun. Öncelikle resim paylaşırsan daha net konuşulur ama bu cerrahi bir durum olabilir. Yani eğer imkanın varsa ve bildiğin iyi bir veteriner varsa götür derim.

Sayfayı Paylaş