petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumun gözünün etrafındaki tüyler dökülüyor ve muhabbet kuşum kaşınıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve asstofear24 tarafından 31 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. asstofear24

asstofear24 New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşumun gözünün etrafındaki tüyler dökülüyor ve muhabbet kuşum kaşınıyor dediim gibi şimdi video atıcam inşallah izleyip yardımcı olurmusunuz avipom diye aldım bitane ama nasıl sürücem pek beceremedim nasıl sürücem tavsiye verirmisiniz muhabbet kuşumun gözüne kaçsa bişey olur mu

https://www.youtube.com/watch?v=Mqu3FYoUXFA

#1 asstofear24, 31 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 31 Temmuz 2015
  2. volkan7988

volkan7988 New Member

Beğenileri:
    0
    mubişinizin tüy dökümünde olduğunu düşünüyorum telaş edilecek bi durum yok yemini, suyunu düzenli bi şekilde hergün kontrolünü yapın kafesini haftada en az 1 kez temizlemeye özen gösterin.yıkanması için banyoluk koyun tüy dökümünü hem hızlı hem stressiz atlatması açısından çok önemli.eğer imkanınız varsa my best pet shoptan vitocombex in suya katılan vitamini var onuda kullanmanızı tavsiye ederim.tüyleri kadar ömrü bol olsun inşaallah

3. asstofear24

asstofear24 New Member

Beğenileri:
    0
    ya abi çok kaşınıyo kafasını sırtına gömüp uyuyo tüyleri daha hızlı dökülmeye basladı şimdi ben avipom'u süreyim mi sürmiyeyim mi anlamamdı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:34 --

[​IMG] son hali of çok kötü hissediyorum

Sayfayı Paylaş