petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumun ırkı nedir kızışmış olabilirmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve dermman tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. dermman

dermman Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşumun ırkı nedir kızışmış olabilirmi Gagasındaaki yara üremesine engelmi? teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

Tesekkurler

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuyruk uzun olduğundan dolayı çekoslovak olabilir veya yerli gibi. Burun konusunda hiç sorun olmaz diye düşünüyorum ben burnu o kadar patlak olan dişiler gördüm ki üretimhanedeydi ve çalış çalışıyodu.

3. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    İngiliz buyuk ihtimalle

4. Kadir Mustafa

Kadir Mustafa New Member

Beğenileri:
    0
    Irklardan anlamam ama kuşun duruşu ve yapısı çok güzel maşallah.

5. dermman

dermman Member

Beğenileri:
    0
    şimdi ingilizmi çekoslovakmı? resimde görülen çifti 80 liraya aldım. ama erkek dişiye göre daha genç gibi acaba çiftleşirlermi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

teşekkürler
    :)

6. Celil ALPAY

Celil ALPAY New Member

Beğenileri:
    0
    dişi ingiliz kırığı, erkek yerli. çiftleşmelerinde bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Sayfayı Paylaş