petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusumun ırkı nedır sızce?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Iklim_Yeliz tarafından 10 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Iklim_Yeliz

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar...
    Bu kusu alali 24 saat olmadi, adi seker. Avucumdan beslenmeyi ogrettim, tunegine koyuyorum ve 5 cm lik bir mesafeden elime geliyor ve yemi yiyor.

Bu kusun ayi, irki, cinsiyeti nedir?

Cevaplarsaniz sevinirim...

[DM[​IMG]
    [​IMG][​IMG]DM]

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. Iklim_Yeliz

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim :) Peki irki nedir biliyor musunuz? 1.5 -2 ayliksa bu kusu konusturmak ve egitmek mumkun mudur? Daha mi kucuk almaliydim? Cok soruyorum kusura bakmayin.

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    74
    Irkını bilemedim bu fotoğraflardan. Ancak iri bir kuş değil.
    Zaten iyi alıştırmışsın kendine. Birkaç aya konuşur bu ilgilenmeyi kesmezsen.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Maşallah.2 ay civarı bir delikanlı.
    Güle güle besleyin.

6. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    hayırlı olsun çok güzel :) bendede buna benzeyen 2 tane var birisi aynı bu renk ama çok büyük olmuyorlar ufaklar diğer kuşlardan biraz daha fark ettiğim bişey bu kuşlar yani sendeki kuşlar biraz daha akıllı ve hareketli oluyor ötekilerine göre :) youtubeye konuşan muhabbet kuşu cafer yazarsan çıkar seninki gibi bişey oda biraz farklı ırkını bende bilmiyorum ama bu kuşlar lutinoların kırığı diye tahmin ediyorum keyifli hobiler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

bak bendeki buda benziyor seninkine demi adı ciguli :D diğerini çekemedim kuluçkada ama tam olarak aynı seninkinle bu biraz daha farklı küçük olduğundan dişilerde beğenmiyor ciguliyi 1 aydır eş bulamadım buna :D

7. Iklim_Yeliz

Beğenileri:
    0
    Biraz once elimi isirdi :) Bu normal mi? Tirstim acikcasi :) bu gibi durumlarda ne yapacagimida bilemedim. Az once saldim, simdi soba borusunun uzerine kondu. Soba sicakken ne yapacagiz ya yanarsa? Cok soruyorum, ozur dilerim. Ogrenene kadar lutfen idare edin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

Tesekkur ederim :)

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    74
    Soba yanarken salmamakta fayda var. Isırınca tepki vermezsen o da ısırmaya devam etmeyecektir. Bu ısırma olayları geçici durumlar.

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşallah güzel bir yerli yavru erkek Güle güle besleyin

10. Iklim_Yeliz

Beğenileri:
    0
    tesekkur ederim, evet benziyor sizinkinede maasallah.

11. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Soba biraz alışma ile ilgili bi durum. Şuan yeni olduğu için soba sıcak iken çıkarmayın. Günlük onla ilgilenirseniz verimini alırsınız. Yavru denecek kadar genç olmasi tabiki büyük bir avantaj. Ömrü uzun olsun.

Sayfayı Paylaş