Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun ırkı nedır sızce?

Iklim_Yeliz

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar...
Bu kusu alali 24 saat olmadi, adi seker. Avucumdan beslenmeyi ogrettim, tunegine koyuyorum ve 5 cm lik bir mesafeden elime geliyor ve yemi yiyor.

Bu kusun ayi, irki, cinsiyeti nedir?

Cevaplarsaniz sevinirim...

[DM

DM]

Maşallah, güle güle besleyin. 1,5 - 2 aylık yavru erkek

Tesekkur ederim :) Peki irki nedir biliyor musunuz? 1.5 -2 ayliksa bu kusu konusturmak ve egitmek mumkun mudur? Daha mi kucuk almaliydim? Cok soruyorum kusura bakmayin.

Maşallah.2 ay civarı bir delikanlı.
Güle güle besleyin.

Merhaba arkadaslar...
Bu kusu alali 24 saat olmadi, adi seker. Avucumdan beslenmeyi ogrettim, tunegine koyuyorum ve 5 cm lik bir mesafeden elime geliyor ve yemi yiyor.

Bu kusun ayi, irki, cinsiyeti nedir?

Cevaplarsaniz sevinirim...

[DM

DM]

hayırlı olsun çok güzel :) bendede buna benzeyen 2 tane var birisi aynı bu renk ama çok büyük olmuyorlar ufaklar diğer kuşlardan biraz daha fark ettiğim bişey bu kuşlar yani sendeki kuşlar biraz daha akıllı ve hareketli oluyor ötekilerine göre :) youtubeye konuşan muhabbet kuşu cafer yazarsan çıkar seninki gibi bişey oda biraz farklı ırkını bende bilmiyorum ama bu kuşlar lutinoların kırığı diye tahmin ediyorum keyifli hobiler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

bak bendeki buda benziyor seninkine demi adı ciguli :D diğerini çekemedim kuluçkada ama tam olarak aynı seninkinle bu biraz daha farklı küçük olduğundan dişilerde beğenmiyor ciguliyi 1 aydır eş bulamadım buna :D

Irkını bilemedim bu fotoğraflardan. Ancak iri bir kuş değil.
Zaten iyi alıştırmışsın kendine. Birkaç aya konuşur bu ilgilenmeyi kesmezsen.
Biraz once elimi isirdi :) Bu normal mi? Tirstim acikcasi :) bu gibi durumlarda ne yapacagimida bilemedim. Az once saldim, simdi soba borusunun uzerine kondu. Soba sicakken ne yapacagiz ya yanarsa? Cok soruyorum, ozur dilerim. Ogrenene kadar lutfen idare edin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

Maşallah.2 ay civarı bir delikanlı.
Güle güle besleyin.
Tesekkur ederim :)

Maşallah güzel bir yerli yavru erkek Güle güle besleyin

hayırlı olsun çok güzel :) bendede buna benzeyen 2 tane var birisi aynı bu renk ama çok büyük olmuyorlar ufaklar diğer kuşlardan biraz daha fark ettiğim bişey bu kuşlar yani sendeki kuşlar biraz daha akıllı ve hareketli oluyor ötekilerine göre :) youtubeye konuşan muhabbet kuşu cafer yazarsan çıkar seninki gibi bişey oda biraz farklı ırkını bende bilmiyorum ama bu kuşlar lutinoların kırığı diye tahmin ediyorum keyifli hobiler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

bak bendeki buda benziyor seninkine demi adı ciguli :D diğerini çekemedim kuluçkada ama tam olarak aynı seninkinle bu biraz daha farklı küçük olduğundan dişilerde beğenmiyor ciguliyi 1 aydır eş bulamadım buna :D
tesekkur ederim, evet benziyor sizinkinede maasallah.

Soba biraz alışma ile ilgili bi durum. Şuan yeni olduğu için soba sıcak iken çıkarmayın. Günlük onla ilgilenirseniz verimini alırsınız. Yavru denecek kadar genç olmasi tabiki büyük bir avantaj. Ömrü uzun olsun.

Geri