petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumun kanadı incindi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tugba tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Tugba

Tugba New Member

Beğenileri:
    0
    1 ay kadar bir süredir muhabbet kuşumun kanadında bir incinme söz konusu. başlarda uçuyordu fakat dengesini ayarlayamıyordu veterinere götürdüm jel ve antibiyotik verdi. jeli kullandım daha kötü oldu başka bir veterinere götürdüm jel kanadını daha çok iincitmiş dedi hiç birşey yapma kafesten çıkarma iyileşir dedi. o günden sonra kafese soktum hiç uçurmuyordum arada çıkarıp oyun oynatıyordum bizim kuş içerde durmaya alışkın olmadığı için çıkmak istiyordu uçurmuyordum fakat yürüyordu aradan 1 aya yakın bir süre geçti hiç bi gelişme olmadı acaba hiç çıkarmamam mı gerekiyordu yoksa iyileşmeyecek mi hiç kuşum bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olablir mi cevaplarınızı bekliyorum :(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Geçmiş olsun.
    İstanbuldaysan Fatihte İtfaiyenin arkasında belediyenin polikliniği var. Oraya götürebilirsin.
    Başka bir şehirdeysen oradaki belediyenin veterinerlik dairesini ararsan yardımcı olurlar. Özel muayenehanelerdeki hekimler kedi ve köpek üzerine uzaman olmuşlar gibi kuştan anlamıyorlar.

3. Tugba

Tugba New Member

Beğenileri:
    0
    peki teşekkürler :(

Sayfayı Paylaş