petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusumun kanadinin altindaki şişlik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tugba tarafından 23 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Tugba

Tugba New Member

Beğenileri:
    0
    Meraba arkadaşlar ksumun kanadinin altinda sislik oluştu ufak bisey. Cok fazla ucamiyor ve o kanadi aşağıda duruyor veterinere goturduk incinmis dedi antibiyotik(eritron) verdi ve birde jel verip yolladi 1 hafta ikisinide kullandik fayda etmedi. Tekrar goturduk jeli birak antibiyotige devam et 1 hafta daha dedi. sizin yardimci olabilecegnz biseyvarmi bilgilenirizi paylasin lutfen. kusumun nesesi yemesi icmesi yerinde fakat duzgun ucamiyor biraz arastirdim acaba ur mu diye düşünüyorum lütfen yardim edin

2. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadasim ustalar fotoyla bile zor teşhis koyarken sen fotosuz ne diyeceğimizi bekliyorsun?

Sayfayı Paylaş