petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun kanatları kısa

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Cicikuş Çiko tarafından 14 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Cicikuş Çiko

Cicikuş Çiko New Member

Beğenileri:
    0
    Abilerim yardımınızabihtiyacım var.ben bu muhabbed kuşunu alalı 5-6gün oluyor.kuşu aldığımda kanatları kısaydı.kuşu tanıdıktan aldık.kuşun kanadını kafestebkendisi dökmüş ya da annesi yolmus heralde öyle demişti aldığımız kişi.kuşumun kanadı ne zamana uzar.kanadını çekmem mi gerekiyor.çok uzun zamana uzarsa değiştirecem çünkü çekip canını acitacağıma yenisini alırım canı yanmaz.ne yapmam lazım.fotoğraf asagida

2. beowolf

beowolf New Member

Beğenileri:
    0
    kuşun daha yavru birbuçuk iki aylık galiba benim kuşta aynı şekilde mevsimsel olarak tüy dökuyolar yada yavru oldukarı için benim kus bu sebepten ucamıyo uzaması lazım seninkinin durumu nedir cok azda olsa ucabiliyormu?

3. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Kuşunuz çok güzelmiş maşallah üretici arkadaşlarımızda yorum yaparlar yardımcı olurlar umarım bekleyin bakalım yorumları.

4. Cicikuş Çiko

Cicikuş Çiko New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum uçamıyo ama mesela elimizde kanatlarını çırpıp az da olsa biraz gidiyo.

Sayfayı Paylaş