Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun nesi var?

• Konbuyu başlatan erfreulich
  • Başlangıç tarihi
E

erfreulich

Guest
Bundan bir hafta önce karnında yumurta zannettiğimiz bir şişlik vardı antibiyotik kulandık geçti ama suan gaga altında çok değişik bir oluşum var et çıkıntısı gibi..önceden vardı da tüyleri mi döküldü ondan mı daha belirgin oldu bilmiyorum ama göz kenarları da kötü görünüyor biraz da ishali var acaba mantar falan mı oldu yardımcı olursanız sevinirim
m8zzzY.jpg
9p55oO.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mantar olabilir ic parazit geciriyor olabilir antibiyotik kulanildiysa hemen arkasindan bi ilac daha kulanilmasi gerekiyor cunku antibiyotik organlara zarar veriyor diye biliyorum adini bilmiyorum ustalar daha iyi bilir fotograf paylasirsan yakindan daha iyi olur

nasıl fotoğraf ekleyebilirim yardımcı olabilirsenz sevinirim

Teknik destek bolumunde nasil fotograf eklerim konusu var ordan bakabilirsin

Ceresi kötü olmuş ne zamandır öyle onun çeresi ?

Değişik bir mantar biçimi sanırım, kuşda halsizlik kabarma felan var mı ?

var ama tümörden kaynaklandığını düşünüyorum baya baya indi bu arada tümörü

Antibiyotik tedavisi bittiyse mantar ilacı kullanabilirsiniz. Bugün o bölgeye vazelin sürün, faydasını görürseniz kesin mantardır. Antibiyotik zaten mantar içerir, antibiyotikle vücuda mantar giriyor ve bu mantarlar sayesinde iyileşme oluyor. Belki dozaj kasıtlı olarak, ihtiyacı olduğu için fazla dozaj verilmiş olabilir. Bu da belki mantar üremesine yok açmıştır. Vazelin işe yararsa mantar üremesi olduğu garanti olmuş olur. Bu durumda mantar ile ilgili konu başlıklarında önerilen ilaçlardan birini suluğuna koyarak ve vazelin sürmeye de devam ederek üstesinden gelebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Geri