Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ölmesinden korkuyorum yardım edin

• Konbuyu başlatan Bülent Duysak
  • Başlangıç tarihi
B

Bülent Duysak

Guest
Arkadaşlar kuşunun kanadının altında şişlik var zeytin yağı sür dediler sürüyorum hemde hakiki zeytin yağı ama geçmiyor geçmezse kanadının düşüp öleceğini söylediler acaba iğneyle patlatsammı diye düşündüm ama birşey olur diye yapmadım yardım edin lütfen

Oooo cok kotu gozukuyor gecmis olsun milletin dedigini boswer sen acilen bi veterinere gotur kendi basina igneyle felan patlatma sakin

İğneyle delme kardeşim kuşun sonu olur, veterinere götürün, büyük ihtimalle kuşda kis meydana gelmiş, iltihaplanma da olabilir, iğne ile müdahale olursa kuş ağır enfeksiyona maruz kalır ve sonucu malum, geçmiş olsun acil şifalar diliyorum rabbim den

Tanidik olmasina gerek yok internetten bul bitane kanatli hayvan branşi olan gotur

Oooo cok kotu gozukuyor gecmis olsun milletin dedigini boswer sen acilen bi veterinere gotur kendi basina igneyle felan patlatma sakin

İğneyle delme kardeşim kuşun sonu olur, veterinere götürün, büyük ihtimalle kuşda kis meydana gelmiş, iltihaplanma da olabilir, iğne ile müdahale olursa kuş ağır enfeksiyona maruz kalır ve sonucu malum, geçmiş olsun acil şifalar diliyorum rabbim den

Ölme riski yüksek mi birde İstanbul Pendik'te bulunan veteriner varsa adres telefon ne varsa verebilirmisiniz

Kuş çok halsiz görünmüyor sağlıklı bir şekilde tedavi edilirse atabilir. Pendik'te tanıdım veteriner yok ama google amcadan bulabilirsiniz,

Fiyat olarak veteriner maximum kaç tl civarı ister

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

Birde bir üretici umut Kılıç diye bir üretici var tanıyorum kendisini bana oraya ip bağlamamı söyledi kuruyup düşmesi için denemelimiyim ?

hangı sehırdesınız nasıl veterıner yokkı ınternetten arastırabılırsınız.

Veteriner maximum kaç tl ister ona göre yanıma para alıcam

599qgd.png

İlk önce telefonla bilgi al şimdi hemen daha sonra arın hemen götür sakın geç kalma. Çok para isteyeceklerini sanmıyorum. Şuan ara hemen bilgi al.

Arkadaşlar Kuşumu Hala Götüremedim Veterinere Zamanım Yok Staj Vs. Çok Yoğunum Ölme İhtimali Varmı Birde Yanındaki Erkeğe Bulaştırırmı ?

Yanındaki erkeğe bulaşacağını sanmıyorum ama geç kalırsanız üzücü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
Vakit geçirmeden bir veterinere gösterin bence.
Arkadaşın biri bir liste vermiş yukarıda.
O listeden telefondan görüşüp muhabbet kuşundan anlayan bir veterinere götürün.
Her veteriner muhabbet kuşundan anlamıyormuş.
İnşaallah en kısa zamanda düzelir, ihmal etmeyin.

Geri