petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumun ölmesinden korkuyorum yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Bülent Duysak tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Bülent Duysak

Arkadaşlar kuşunun kanadının altında şişlik var zeytin yağı sür dediler sürüyorum hemde hakiki zeytin yağı ama geçmiyor geçmezse kanadının düşüp öleceğini söylediler acaba iğneyle patlatsammı diye düşündüm ama birşey olur diye yapmadım yardım edin lütfen

2. Yusuf ŞANLI

Oooo cok kotu gozukuyor gecmis olsun milletin dedigini boswer sen acilen bi veterinere gotur kendi basina igneyle felan patlatma sakin

3. Bülent Duysak

Veteriner yerini bilmiyorum ve bildiğim veteriner yok

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    İğneyle delme kardeşim kuşun sonu olur, veterinere götürün, büyük ihtimalle kuşda kis meydana gelmiş, iltihaplanma da olabilir, iğne ile müdahale olursa kuş ağır enfeksiyona maruz kalır ve sonucu malum, geçmiş olsun acil şifalar diliyorum rabbim den

5. Yusuf ŞANLI

Tanidik olmasina gerek yok internetten bul bitane kanatli hayvan branşi olan gotur

6. Bülent Duysak

Ölme riski yüksek mi birde İstanbul Pendik'te bulunan veteriner varsa adres telefon ne varsa verebilirmisiniz

7. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş çok halsiz görünmüyor sağlıklı bir şekilde tedavi edilirse atabilir. Pendik'te tanıdım veteriner yok ama google amcadan bulabilirsiniz,

8. Bülent Duysak

Fiyat olarak veteriner maximum kaç tl civarı ister

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

Birde bir üretici umut Kılıç diye bir üretici var tanıyorum kendisini bana oraya ip bağlamamı söyledi kuruyup düşmesi için denemelimiyim ?

9. Ahmet Behçet

hangı sehırdesınız nasıl veterıner yokkı ınternetten arastırabılırsınız.

10. Bülent Duysak

Veteriner maximum kaç tl ister ona göre yanıma para alıcam

11. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0

İlk önce telefonla bilgi al şimdi hemen daha sonra arın hemen götür sakın geç kalma. Çok para isteyeceklerini sanmıyorum. Şuan ara hemen bilgi al.

12. Bülent Duysak

Arkadaşlar Kuşumu Hala Götüremedim Veterinere Zamanım Yok Staj Vs. Çok Yoğunum Ölme İhtimali Varmı Birde Yanındaki Erkeğe Bulaştırırmı ?

13. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Yanındaki erkeğe bulaşacağını sanmıyorum ama geç kalırsanız üzücü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
    Vakit geçirmeden bir veterinere gösterin bence.
    Arkadaşın biri bir liste vermiş yukarıda.
    O listeden telefondan görüşüp muhabbet kuşundan anlayan bir veterinere götürün.
    Her veteriner muhabbet kuşundan anlamıyormuş.
    İnşaallah en kısa zamanda düzelir, ihmal etmeyin.

Sayfayı Paylaş